Koňské lásky

Koňomuti

4. ledna 2016 v 18:24 | Marci
Zasněžení čtyřnozí miláčci! Zase po delší době zveřejňuju fotky mých milovaných, přiznávám se, že fotit koně totiž prostě neumím :D Oni chvíli nepostojí, pořád olizují foťák, chodí za mnou.. Neni nad to, fotit neživé věci :)

Nejmladší miláček Tinka a za ní její maminka Ajka

Nejkrásnější-nejmenší stádo mých milovaných duší

23. září 2015 v 15:39 | Marci
Ráda bych vám představila aktuální složení mého stáda :) Je několika generační, aneb od 14 let až po hříběcí věk :D


V článku se dočtete i té "nejméně drsné" reality ve světě koní aneb jak skončila jedna nádherná kobylka před tím, než se dostala k nám.
S koňmi pracuju asi tak 5-6 let, takže zkušeností moc nemám, vlastníme chladnokrevné koně, koně plné svalů s mohutnou kostrou uzpůsobenou práci v lese, no občas si jen tak jezdím svůj free style - nejezdím se sedlem, je mi to nepříjemné. Proč je mi to nepříjemné? Prostě necítím koně pod sebou, jeho svaly a reakce na mé pobídky, sedla jsou prostě divné, nesnáším je a neumím v nich sedět :D jůůůů a těch odrozených hříbat co mi prošlo rukama za ty roky, na ně vzpomínám už jen se slzičkou v oku :).


Tohle je Marka, druhý nejmladší člen našeho stáda, na jaro v květnu už ale bude mít 2 roky! Neskutečně to letí. Momentálně teď u ní probíhá puberta (kůň s pubertou je na zabití). Marka je hodně flexibilní, ráda se učí novým věcem ale musí jí být pořádně vysvětlené, protože pak se začne vztekat a celá práce i trénink s ní jsou k ničemu. Marka se narodila u nás, naší nejstarší kobylce Marice jako její poslední hříbek. Tahle kobylka dokáže být někdy docela náladová a náročná, jinak je to miláček, zbožňuje pozornost lidí a mazlení se :)


Marlenka King, nový přírůstek do stáda.

10. května 2014 v 9:44 | -Marci

A je na světě, prďolka jedna malá. Marika ji přenášela 11 dnů po termínu, maličká se narodila v pořádku, maminka i hříbošek jsou v plné síle. Malinká se prodrala na svět ve čtvrtek ve 3 hodiny ráno. Podle toho já taky vypadám, od té doby jsem naspala dohromady asi tak 15 hodin, což neni moc. Včera jsem s ní i mamčou Marikou byla poprvé venku, maličká začala kariéru dostihového hříběte, podle všeho co venku vyváděla :)

Pod perexem najdete ještě nějaké fotky a odkaz na rajče, takže kdo se chce kuknout, může :)

Úžasná nálada s Ajkou

29. května 2012 v 17:01 | Madalajn
Moje nálada je ok, Maričina je horší :-D Ajka mi neochotně pozovala, Marika se na mě uplně vysrala a dělala protivu. Ajka trochu neochotněji ale přece, dokonce se mi i rozpohybovala takže super :-) Ty lepší fotky jsou na rajčeti.

Pózování :-)

Cval, sice rozmazaná fotka ale fotky v běhu neumím fotit :-D
OPOVAŽ SE KOPÍROVAT FOTKY, UTRHNU TI HLAVU!
Ty lepší fotky na rajčeti.

Včerejší žranice

29. dubna 2012 v 14:55 | Madalajn
Jak jsem psala, každý večer chodíme s kobčama na louky se pást, teda né že bych se pásla i já.. :-D

Trošku hazardu :-) Ale ona by neutekla, jen se trochu prošla.. =)

Na téhle fotce je skoro všechno co miluju:tatínek,Ajka,naše vesnice a příroda, už chybí jen Marika a pár drobností :-) ..

Ajule a Majule ;-)

23. dubna 2012 v 16:14 | Madalajn
Krásné počasí, sluníčko svítí :-) Já i ony máme retardovanou náladu (viz. fotky :D) tak proč nenafotit :-)Některé fotky jsou povedení ale většina je jich oničem (překvapivě :D)

:*
"ále,nedělej, mi víme že tu mrkev máš" :D ..
Šklebič jménem Marika ;-)
Moje hříbě se nikdy nezmění :-)
Víc fotek najdeš na norickhorse.rajce.idnes.cz

PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍM o hlas v soutěži o nejhezčího psa, jsem tam se Sofinkou.. Anketa je v menu, "3- Sofie" děkuju za každý hlas! :-)

"Aj.. ne Ajkou!Fuuj.."

28. března 2012 v 18:27 | Madalajn
Chtěla jsem nějak zarazit tu bolest tak jsem skusila natočit kůzlata ale ty jak na potvoru zrovna dneska nebila akční tak tu mám dvě fotky Ajky :-) Ten nadpis.. no pochopíte u druhé fotky :-D Kdo ne, to čuně mě olízlo ale předtím se napila takže ještě lepší :D .. určitě znáte ten hnusný pocit když se váš pes napije a pak vás začne olizovat :D :-)a
Fň,na fotce mi to hodně sluší že?:-D Zuby už tolik nebolí,ten člnek předtím jsem psala když mi odeznívali ty injekce ale teď už je to celekm v pohodě,buď to a nebo konečně zabírá brufen :-) ..
Jinak,založila jsem si rajče, mám milionšest fotek z dnešního dne a dávám sem jenom dvě, kdo by měl zájem,ty ostatní najdete na http://norickhorse.rajce.idnes.cz/.Budu to takhle dělat,stejnak se chci o fotky podělit nejen s blogem :-)
Na většině fotek jsem já s koňma,spíš s Ajkou takže nelekat ale slibuju víc fotek na kterých já nebudu :D :-)

nějaké fotky..

3. března 2012 v 20:11 | Madalajn
No,protože jsem dneska nevzala foťák tak vám sem dám nějaké fotky z léta i podzimu :-)
NEKOPÍRUJ,tohle jsou autorská práva!

Tahle fotka je z podzimu když jsme poprvé zapřahaly do nového vozu,v levo Ajka kerá svím výrazem říká "Je mi všechno jedno a vedle mě je maminka" a v pravo Marika která svím výrazem říká "vedle mě je moje hříbě a tvářím se na pamlsek" Asi tak.. :-D

Miláček Ajka jako hříbátko :-)

5. února 2012 v 12:00 | Madalajn
Tak, tady máš ty fotky Das :-) Slíbila jsem.. Možná se ještě trochu prohrábnu v počítači a najdu ještě lepší! :-)
Ajka byla miláček,roztomilá ale ne tak milá jak je teď :D :o)

Tady měla několik měsíců,nevím kolik..tohle jsou fotky které mě posílala původní majitelka :-)

Prostě byla roztomilá :-)

Ty moje dvě telátka :o)

15. srpna 2011 v 16:51 | Aika*
Dneska je retardovaný den :D Koně se teda podle toho tak opravdu chovaly!:D Nejvíc to jde poznat na první fotce :DD Ve předu je Marika a za ní Ajka,koukněte na ty uši.. :D To se jen oháněly od mouch ale ony se dneska fakt chovaly uuuplně divně :D .. na další fotce jsou rozcválané když jsem pískla,to mám ale poslušné holky co?:D Na třetí fotce jde vidět jak Ajka skoro ustupuje Marice takže se Marika musela prostlačit pře Ajčin zadek :D a poslední fotka je Ajka v trysku a Marika kousek před ní když za mnou utíkaly :)
ZÁKÁZ KOPÍROVÁNÍ! - toto jsou autorská práva,pokud nechápeš klidně to s tebou pořeším!Pokud chceš nějakou fotku zkopírovat,zeptej se mě tady v komentářích a domluvíme se :)
 
 

Reklama
Reklama