Únor 2016

Ponuro.

12. února 2016 v 13:00 | Marci
Ahoj, ahoj, taky je u vás takové počasí alá celý den zataženo, občas prší, sluníčko nevykoukne? A taky jste z toho takoví unavení a otrávení? Už bych potřebovala trošinku sluníčka!
První týden školy po jarních prázdninách je za mnou, zvládl jsem ho úspěšně a ve zdraví :D Od přítele jsem včera dostala - ne k Valentýnu! - k našemu (vtipnému) výročí krásnou lilii, bundu a ponožky. Originální dárek, že? Jsme spolu rok a půl a už mi dává ponožky. Takže dneska googlím, copak za lilii mi to dal, abych věděla jak se o tu krásku starat, protože ten trouba vyhodil cedulky :) Je nádherná, nemůžu se dočkat až rozkvete!
No a jinak si tu tak sedím a za boha nevím, co dál napsat do své seminární práce, pořád mi zbývá ještě několik stran a já fakt nevím co s tím. Asi budu muset zajít do knihovny do jiného města pro nějaké nové materiály, nebo už fakt nevím :D

A vy se máte jak? Zvládáte tohle počasí na pohodu nebo jste taky tak "ucajdaní" jako já?

Chce to změnu..

4. února 2016 v 12:50 | Marci
Ahoj, ahoj! Já si užívám posledních pár dnů jarních prázdnin (užívám - učím se matiku, píšu seminárku :D). Jinak teď tu tak sedím v pyžamu a přemýšlím co sníst, lepí mi ruce od pomeranče a mě to vůbec nevadí! Pořád přemýšlím, co dál napsat do seminárky, píšu o fenologii, je fakt, že mám do odevzdání času a času ale nerada bych potom něco dodělávala minuty před odevzdáním. Chystám se po obědě, který za chvíli zbaštím, se Sofinkou na procházku k přehradě do vedlejší vesnice, tak asi zase vezmu foťák a zbastlím nějaké fotky :D Achjo, jak ty prázdniny rychle utekli? Neskutečně!
V úterý jsme byla s přítelem v Aqualandu Moravia, určitě to tam znáte, je kousek od Brna. No a zrovna se tam fotili ty naše české krasavice, myslím tím finalistky české miss 2016. Abych byla upřímná, postavy mají holky úžasné ale ty zlíčené obličeje oranžovým make-upem? No nic moc teda, v televizi holt prostě asi každá vypadá líp než naživo :) Tak či onak, my jsme si to tam užili, strávili jsme tam zhruba asi 8 hodin, blbli jsme na tobogánech jako malé děcka, nakonec jsme se vysaunovali a pak jsme byli v bazénu a relaxovali. Kdo tam ještě nebyl, určitě tam zajeďte! A ceny se nebojte, je to sice cca 600,- na celý den ale na slevomatu jsou pořád slevy, takže my jsme třeba jeli jenom za 200 :)
No a teď potřebuju radu, prosím, prosím..