Leden 2016

Leden? Březen možná!

31. ledna 2016 v 19:48 | Marci |  Sofie
Fuu, dneska jsme se vydali na túru kolem naší vesnice se Sofkou a počasí bylo teda tak březnové, a to minimálně. Byla jsem jen v mikině s šátkem kolem krku, venku bylo 12 stupňů. Ten leden si znás snad dělá apríl :) Procházka byla krásná, taková ta akorát před obědem. Škoda jen, že nás neustále plašili a otravovali -zbyteční, tupí, zelení mozci, kreténi - myslivci, kteří si dělali hon ve vedlejší vesnici v lese. Nenávidím myslivce...

Kuk, hledám signál :)

Když už, tak napořád

25. ledna 2016 v 15:25 | Marci |  Co se jinam nevlezlo
Páni, krásné téma týdne. Na co se vlastně oplatí čekat? Na lásku, na jídlo, na čas? Dle mého názoru se čekat oplatí na věci pro nás blízké. Někdy čekáme na ty správné chvilky, věci, lidi či okamžiky aniž bychom si to uvědomovali. Někdy to příjde tak náhle a nám to připadá, že na to čekáme snad věčnost. Čekáme na své narozeniny, kdy nám konečně bude osmnáct (ještě 44 dnů a dostanu řidičák, jupí) nebo radši nečekáme na den, kdy nám bude 30 a celý milník se posune. Čekat se vyplatí v případech, kdy z toho - trochu sobecky - budeme něco mít, protože čekat na to, až nám bude hůř čí si jenom přihoršíme, je ta největší blbost. Kdo by chtěl ubližovat sám sobě.
Takže v závěru bych chtěla říct všem, kteří čekají na něco či někoho a bolí je to, upusťte od toho a věřte, že se dočkáte čekání na které se budete těšít a bude to krásné čekání.


Nezlobte se za neaktivitu, už to napravuji :) Jinak, nevíte o někom, kdo dělá krásnou grafiku, nejlépe i designy?

Random fotky z minulého víkendu

13. ledna 2016 v 15:08 | Marci
Přináším zase nějaké obyčejné fotky s neobyčejnými štěňátky a kocourkem Cooperem :)

Jinak jak se máte? Co zkouškové/pololetní známky? Já se snažím - proto tak aktivita - no a snad bych mohla dosáhnout i na vyznamenání, což na předmaturitní ročník je docela fajn. Jen ať už jsou jarní prázdniny! Já spadám do úplně prvního termínů jarňáků (1. - 7. 2), takže super :)

ťuti ťuti ^^


Koňomuti

4. ledna 2016 v 18:24 | Marci |  Koňské lásky
Zasněžení čtyřnozí miláčci! Zase po delší době zveřejňuju fotky mých milovaných, přiznávám se, že fotit koně totiž prostě neumím :D Oni chvíli nepostojí, pořád olizují foťák, chodí za mnou.. Neni nad to, fotit neživé věci :)

Nejmladší miláček Tinka a za ní její maminka Ajka

Sofínek

2. ledna 2016 v 15:23 | Marci |  Sofie
Ještě že už je po tom silvetsru, myslela jsem že Sofku letos klepne. Tak jako každoročně, tlak třista z místa a při každé ráně třasavka nebo začala běhat po domě.. Příští rok si asi od veta necháme napsat nějakou pastu na uklidnění.
Jinak, konečně sníh! Teda aspoň u nás, celý včerejšek sněžilo, dneska sice nic ale pořád se drží pod nulou a netajeto, takže jsem šťastná :)

To její ouško aneb čekáááá na signál :)