Prosinec 2015

Mé vánoční radosti

28. prosince 2015 v 14:24 | Marci
Každý fotí a vypisuje o dárečcích, tak jsem se s vámi chtěla taky podělit o to, co jsem dostala. Pod stromečkem se objevila klasika - kosmetika, prádlo, oblečení (za to jsem fakt ráda, už jsem měla nedostatek ponožek). No a od přítele jsou dostala spoustu dárků, ale dva byli nejkrásnější a to nový objektiv 50-200mm s ED sklem a s VR s potom nádherný stříbrný náhrdelník s příveškem stromu.

Trošku jsem se hrála aneb v pozadí šála kterou jsem taky dostala a krásný náhrdelník.


Kousek i z jiné strany

26. prosince 2015 v 13:39 | Marci |  Grafikaa
Tak, teď si někdo řekne, že tady inzeruju ale ne ne, sice trošku navazuju na minulý článek ale ne tak moc. Chtěla jsem vám ukázat kousek z mé "grafické" práce. Moc se omlouvám za obří formáty, jsem líná to zmenšovat jen pro blog :)
Štěňátka!

23. prosince 2015 v 9:00 | Marci
Ahoj, ahoj, omlouvám se, že nejsem aktivní ale to ten vánoční shon, takže jako omluvu, vám přidávám fotky štěňátek zlatého retrívra :) Přítelovi rodiče mají chovnou stanici golďáčků, tak jim prcky fotím, to je vždycky radost!

Nynynyny, prcci mají na fotkách cca 14 dnů :)

Fotografický kroužek?

10. prosince 2015 v 20:05 | Marci

Ahoj, ahoj, jakpak se máte? Já docela pohádkově, ve škole mám uzavřené čtvrtletí se známkama, za které se nemusím stydět, už jen doufat, že to vydrží až do pololetí či konce školního roku :D *klep, klep* A tak celkově nám teď odpadá spousta hodin, jezdím brzo ze školy a jsem docela happy :) Tohle počasí mi neskutečně vyhovuje, mám ráda zimu, sychravo, když prší a prostě takové to počasí, kdy vám zima leze pod kabát. Už jen aby začalo sněžit a teplota nevylezla nad nulu a bude ze mě uplná ledová královna! Zbožňuju to!
Včera jsem byla v Brně v Ikei na nákup nějaký drobnůstek do bytu apod. no a mají tam uplně ty nejperfektnější plyšáčky. Nevím jestli jste je viděli, jsou na téma nakreslených příšerek, které nakreslily děcka z dětských domovů a Ikea už je jenom zrealizovala :) Ti malý plyšoví čumáčci na mě koukali z snad každé komody nebo skříně.

No a k nadpisu článku, napadlo mě, založit takovou malou rubriky s názvem "fotografický kroužek", kde bych vysvětlovala uuuuplně od začátku, co je clona, na co se používá, jak se nastavuje až ke věcím jako jak fotit portrét, zvíře, kam zaostřovat apod. Jenže, pak mě napadlo, že spousta mých čtenářů nejsou fotografové nebo si prostě jen tak fotí, tak nevím, jaké by měli články využití (pokud by teda nepřinesli nové čtenáře - začínající "fotografy"). Co si o tom myslíte vy? :)

P.S: 14 dní do Vánoc a já mám dva dárky :D

-Marci

Už mě to nebaví!

6. prosince 2015 v 13:27 | Marci
Achjo, už toho mám dost, vstanu > učím se > jdu se zmasakrovat ke koním. No musím přiznat, že koně mi dneska fakt dost dali! Vzala jsem ven nejstarší členku stáda, Mariku. Naivně jsem si myslela, že bude v pohodě, protože už má přece jenom nějaký ten rok a navíc má bolavé klouby i šlachy. No, jenže když teď asi půl roku odpočivala a nebyla venku (léčili jsme ty klouby), tak dneska předvedla toho ďábla v sobě. Absolutně mě nevnímala, vymýšlela jenom to, jak by se mi vytrhla z vodítka, nechtělo se jí, byla protivná.. Neskutečné! Takže jí teď ordinuju pravidelné procházky a snad se zase vrátí všechno do normálu :)

A s učením bych se mohla dosrat z chemie :D Jak s aplikovanou chemií, tak s analytickou chemií a i s měřením a analýzami (všechny tyhle tři chemie mám jako odborné předměty). Tak hurá se zase učit!

A jak se máte vy? Co škola, či práce? :)

Connie a Casidy po milionté šesté

2. prosince 2015 v 18:03 | Marci
Fuu, mám tady plno článků jen fotek, příště bude něco jiného, slibuju! Tak, jelikož jsem otrávená z nahrávání fotek na blog (originál fotku nahrávám klidně i tři minuty kvůli velikosti), tak jsem si založila rajče, kde sice teď neni mnoho fotek, ale postupem času jich tam spouuusta přibude, stačí jen sledovat :) A zároveň to pro mě bude taková menší úschvona té menší poloviny fotek, co publikuju, jinak si zálohuju na exterňák a do pc.

No a k tématu čičáků - jsou to zas a znovu ségřiny kočky z bytu to je ale fantazie.

Na téhle fotce je mííírně zaostřeno před kočku ale mě se ta fotka prostě líbí a víc už jsem s tím v editoru nezmohla, takže je to malý nepovedený kousek, říkejme tomu originál :)