Říjen 2015

Haloween ještě neni ani tady a já už mám umírající dýni na schodech

19. října 2015 v 15:54 | Marci
Achjo achjo, já vím, že je to se mnou a přidáváním článků mizerné ale jelikož každý zažíváte nebo jste zažívali roli studenta, tak jistě chápete, že toho času neni tolik. A když nějaký je tak ho trávím s foťákem v ruce, u koní nebo někde se psem, takže si nemám co vyčítat, že ne? :)


No a teď k mojí dýni, já vím, že není nic extra ale je to moje první vyřezávaná dýně! Je tam hrozně moc chyb, dýně mi při jednom řezu dokonce začala i praskat ale nic co bych aspoň trošku nezachránila. Kdo nepoznal, je to strom :) Přítel se věnuje profesionálně carvingu, takže jsme se tak nějak nakopli a vyřezali si dýně, díky bohu, mi vždycky jeho sada nožíků a vydlabávátek pomohla, nevím co bych dělala kdybych si musela pomoct obyčejným nožem :D No a on si do dýně vyřezal mistra Yodu a na druhou draka a ošklivý obličej.
Mám v plánu si tenhle týden sehnat někde dýni (možná po tmě, někde.. někomu..), protože mám doma celou sadu na vyřezávání a potřebuju toho využít! Chtěla jsem si vyřezat koně ale uvidím, pokud seženu dýni tak určitě :)

Jak se máte vy? Vyřezávali jste nebo teprve budete vyřezávat? :)

Dneska je světový den vegetariánství!

1. října 2015 v 18:47 | Marci
Nadpis článku je pravdivý, takže všechno nejlepší nám vegetariánům! :D
Achjo, taky jste poslední dobou pořád v jednom kole? Můj režim vypadá tak, že v 5 vstávám, vyvenčím psa, sešmolím snídani a honem do školy, po škole koně > pes > učení > přítel > milovaná, nejlepší, nejpohodlnější postel :) Ještě že víkend je za dveřmi. Co máte v plánu? Já hodlám navštívit Zoo, moc se mi tam nechce, nedělá mi dobře pohled na zavřené zvířata v klecích a voliérách.. Ale naplánoval to můj rll sweet boyfriend, tak to trávení volného času nechám jednou i na mě, nemůže být pořád všechno podle mých představ.
Dneska jsem byla nařčena ubohým šprtem jen proto, že mám o trošku lepší známky než ostatní, prý je lepší být čtverkařem a mít dobrý život, než šprtem bez žádného sociálního života, tenhle názor mě docela rozsekal :D
Nafotila jsem sérii takových temných momentek, tak příští článek budou zase fotečkyyyyy ^^