Mít rád x milovat

25. srpna 2015 v 10:42 | Marci |  Co se jinam nevlezlo
Nejsem úplný zastánce témat týdne a moc často se každého neúčastním ale tohle téma je prostě.. krásné a kouzelné. Člověk dokáže mít rád spoustu, může mít rád svého křečka z dětství, může mít rád svoje boty protože jsou pohodlné a zažil v nich tolik ale kolik asi věcí/lidí/zvířat dokáže milovat? Vždycky jsem tvrdila, že svoje koně miluju a miluju je tak moc, že bych pro ně umřela. Ano, své koně opravdu miluju, udělali pro mě mnoho, pomohli mi zpátky nahoru když jsem nemohla spát, když jsem nemohla jíst.. Ale to je jiná kapitola. Tak či onak, o pár let později, jsem poznala, že to byl jiný druh milování určitého tvora, protože pak jsem se bezhlavě zamilovala do tvora jiného. Milovat, co to vlastně je? Dokáže to nikdo vysvětlit? Slovy asi ne, to prostě nejde vyjádřit. Každý máme něco nebo někoho koho milujeme a jenom my chápeme celý ten rozdíl mezi tím, když někoho milujeme a pociťujeme tu sílu energie přijímající od někoho kdo nás miluje a dokážeme si ji porovnat s energií od někoho, kdo nás má rád. Nechci degradovat ty, které máme nebo oni nás mají rádi, neni to o nic míň než od milujících, je to pouze jiná vlna :)

Snad jste pochopili, co jsem tím chtěla vyjádřit, protože já se sama osobně někdy v sobě ztrácím. Děkuji z přečtení článku :) (fotku ve velkém, najdeš tady)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dendy Dendy | Web | 25. srpna 2015 v 13:38 | Reagovat

Nevím, jak ostatní, ale já Tě pochopila, mám to tak podobně, jen ne s koníkami, ale s kočkama, vždycky říkám, že bych pro ně dýchala nebo jim něco darovala apod. Pokud bych toto téma měla pojmout po svém - mám ráda např. své přátelé nebo nějakou věc a miluji zvířata, rodinu, přítele..

2 Miriam Miriam | Web | 26. srpna 2015 v 10:56 | Reagovat

Tohle je strašně pěkně napsané a naprosto ti rozumím :)!~
Jinak děkuju ti moc za tvůj komentář u mě na blogu. Vypadá to,že to fakt bylo zadržováním vody :)! Jinak nedá se říct,že bych pocit hladu nějak přímo vyhledávala...jen prostě je pro mě důležitější mít ráno váhu níž,než se navečeřet. Rozhodně se neponořím do žádného extrému :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama