Květen 2014

Moje malé černé štěstí je nemocné..

11. května 2014 v 8:48 | -Marci |  Sofie
Naše fenka, Sofie je nějaká marod. Už dva dny nic nežrala a jenom pije, o to by ani tak nešlo ale hlavně pořád zvrací. Včera večer a odpoledne zvracela asi 4krát, jenže to co z ní vychází neni natrávené jídlo ale prostě taková zelenožlutá tekutina - žaludeční šťávy. Teploty nemá a prý je to normální u psů, jenže ona je celá taková smutná, ani ven jít nechce, už je to den co to tak je, mám o ni strach, pokud to bude pokračovat, zítra jedeme na veterinu :/

Nepřežila bych kdyby se jí něco stalo.

-Marci

Marlenka King, nový přírůstek do stáda.

10. května 2014 v 9:44 | -Marci |  Koňské lásky

A je na světě, prďolka jedna malá. Marika ji přenášela 11 dnů po termínu, maličká se narodila v pořádku, maminka i hříbošek jsou v plné síle. Malinká se prodrala na svět ve čtvrtek ve 3 hodiny ráno. Podle toho já taky vypadám, od té doby jsem naspala dohromady asi tak 15 hodin, což neni moc. Včera jsem s ní i mamčou Marikou byla poprvé venku, maličká začala kariéru dostihového hříběte, podle všeho co venku vyváděla :)

Pod perexem najdete ještě nějaké fotky a odkaz na rajče, takže kdo se chce kuknout, může :)


Proč to nezkusit znovu :)

7. května 2014 v 18:13 | -Marci
Někteří si mě třeba pamatujete, no většina z vás určitě ne. Jelikož tenhle blog fungoval od roku 2008 a od minulého roku jsem měla větší přestávku, tak si myslím že si spousta z vás si mě pamatovat nebude, protože je teď "in" stěhovat se z blogu na blog nebo blogovat jenom 2 měsíce a pak to nechat být :)
Tak mi dovolte abych se představila.. Jmenuju se Marcela (to poznáte z přezdívky :) ), je mi 16, studuji Ekologii a životní prostředí, vlastním 2 nádherné kobylky se kterými trávím většinu volného času a jsem snílek :) Možná mě znáte z fb stránky H.O.R.S.E.M.A.N.S.H.I.P

Jakým směrem se blog ubírá? Najdete tu čase spoustu fotek, úvah na téma přirozená komunikace s koněm, občas nějaké moje žvásty a pak nějaké pokračování ve výcviku mojí fenky. Jsem člověk, kterého silně odpuzuje kopírování a podobné věci, takže tu nenajde nic jiného než moje fotky, popřípadně videa :)
Tak jo, to by mělo být vše :)