Konec.

23. ledna 2013 v 11:29 | Marci :)
Všechno jednou končí.. A jednou začíná. Nekončím tady kvůli škole, tu už mám solidně v paži protože jsem v devítce a první pololetí je už za mnou (známky uzavřené), budu mít krásné čtyři dvojky.
Končím tady kvůli tomu, že mě to prostě omezuje. Nevěnuju se pořádně psovi, chodím s ní tak dvakrát týdně na procházku a to se mi nelíbí - a to tady vůbec nejsem. Pak taky kvůli koním, vůbec už s nima nemám takový vztah jaký jsem měla! Ajka.. Ajka je pořád Ajkou ale Marika mi dnes ukázala že jí snad chybím, obejmula jsem ji tak silně.. a držela jsem ji.. stali jsme tak na pastvě určitě pět minut a Marika si jen na mě položila hlavu, pak se na mě podívala těma jejíma očiskama a odešla.. Což mě bolí, navíc když si uvědomím že máme na cestě hříbátko o které se stejně budu starat jen já.. A pak je tady jeden velký zlom. Mám v péči kobylku, dvou a půl letou klisničku. Její bývalí majitel ji slušně zanedbával takže bohužel oslepla, tahle krásná haflingerka je ale přátelská a tak trochu víc závislá na mě a na koních - protože logicky nevidí, že. Kdekoliv neslyší koně nebo mě, tak prostě čeká a čeká než ji někdo navede na cestu. Těší mě že se jí Ajka ujala, Ajka jí dělá takovou slepeckou hůl, provází Kyru po ohradě, její pořád nablízku. Takže tak..
Milá, milovaná Das, tobě budu psát pořád, pořád budu Marci :). Jsi skvělá.
Já, Ajka, Marika, Sofie, Kyra a Sáron/Aisha (hříbě které se Maričce narodí) nezapomeneme na skvělých pět let na tomhle blogu :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mielle Mielle | Web | 23. ledna 2013 v 11:42 | Reagovat

Škoda :)

2 Das Das | Web | 26. ledna 2013 v 19:28 | Reagovat

Je mi to hrozně líto. :( Ale chápu Tvé důvody.
Nemáš náhodou skyp? Nebo jestli bys náhodou nebyla ochotná psát si přes email.. možná i FB... Nechci abys mi zas zmizela. :D
Jinak gratuluji ke krásnému vysvědčení. :) Přeju, aby Maričin porod proběhl v pořádku a aby se Kyra stala sebevědomou kobylou. :) Á aby byla Sofinka poslušná.. ale přitom malý lumpík. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama