Prosinec 2012

20..1..3

30. prosince 2012 v 17:15 | Marci :) |  Deníček
Tak, už jenom dva dny a rok 2012 je za námi.. Tento rok byl pro mě tak celkově divný. V něčem za něj jsem ráda, poznala jsem pár super lidí, užila si nějakou tu zábavu ale na tenhle rok budu nerada vzpomínat. Hned začátkem roku mi umřel můj věrný přítel - Sendy, pak jsem měla přes léto nějaké ty depky, začátkem školy jsem měla ještě větší schýzi a teď jsem ráda že tenhle rok končí a začíná nový. Prosím roku 2013, buď dobrý.
..Ano, do Steve-O jsem celkem slušně zažraná ale to už delší dobou :-D :-) Pro mě je to úžasný člověk, bral drogy tolik let až se najednou rozhodl s tím přestat, no a teď? Je už přes 5 let střízlivý a 3 a půl roku čistý, také se rozhodl stát veganem, adoptoval si dva psy z útulku kterému daroval několik tisíc dolarů, také jezdí po celé USA a má přednášky o tom, jak je špatné drogy brát. No nezežerte ho :3
Momentálně si jdu udělat čtenářský deník, protože jsem se před pár minutama dozvěděla, že máme mít do zítřka udělané tři knížky a poslat to učitelce na e-mail.. jsem fakt dost happy :-D
Takžeee, do nového roku Vám přeju všechno nejlepší, dobré zdraví, hodně lásky a štěstí, mnohým z Vás dobrý prospěch ve škole a samé dobré lidi okolo sebe :-)

Tetování? Příště bych víc přemýšlela ..

28. prosince 2012 v 19:40 | Marci :) |  Různé kecy
Jop, nová rubrika.. Budu sem psát různé žvásty, například o mém tetování :3

Ano.. Jsem do Steve-O zažraná ale to je jedno.. Skoro každý kdo v hlavě něco má určitě přemýšlí nad tím jestli si něco udělat dá nebo ne. Třeba tenhle borec si je dělá jen taková tatto u kterých ví že se vždycky někdo zasměje, blbeček :D
Já osobně mám tetování čtyři, ano, někdo musí být pořádně vymazaný. Moje tetování ale něco znamenají. Na levém stehně, uplně nahoře mám vytetované číslo "31" které mi zasahuje do života - 30.11 jsme koupili Ajku, 30.6 Mariku, narodila jsem se 3.9 v 13:11 a moje oblíbené a šťastné číslo je 13 a má i víc důvodů které sem psát nebudu... Pak na břichu, spíš na bocích (na každé straně) mám vytetované dvě písmenka, na levé straně mám otočené "M" (jakoby čitelné z mého úhlu pohledu) jako Marika, tahle kobyla mi pořádně obrátila život a ukázala mi, že se stačí usmívat i na ty, které by jsme rádi mrdli lopatou přes hlavu. A na druhé straně mám vytetované písmenko "A" jako Ajka - to je vytetované normálním směrem :D. Ta která mi kompletně změnila život, bez které by ze mě byla asi solidně namyšlená holka. Bez Ajky už by můj život neměl smysl.. Kdybychom ji tenkrát nekoupili, bůh ví jaká bych byla.. Ona mi celkově změnila život. No a nakonec mám na levé ruce, na prostředníčku vytetovanou šesticípou hvězdu, nemá nic společného s židy :D Tahle hvězdička je pro mě symbolem, každý cíp znamená místo v mém srdci - 1.rodina, 2.přátelé, 3.Ajka a Marika, 4.zvířata, 5.příroda a šestý cípek bude znamenatt někdo, kdo mi v budoucnu do života vstoupí, snad.. Těmito čtyřmi malými ubohými tetováními jsem určitě neskončila, do budoucna (sakra to bude daleko) si chci nechat na záda udělat motýlka, jako znak svobody.
Myslela jsem že mě to bude mooc bolet ale nebylo to zas tak hrozné, nejvíc to bolelo na té ruce a nejmíň na stehně :-) ..Kdo mi nevěří, můžu klidně vyfotit ;-)

"Oooh.. fuck!"

27. prosince 2012 v 17:08 | Marci :) |  Grafikaa
Takže.. No asi to tady "rozjedu" jak se dá říct :-D Nemyslím že budu nějak aktivní ale budu se snažit :-))


Tak a po vééééélké grafické pauze jsem se pokusila o "animaci" (čti ironicky), moc se nepovedla, no :-D ..Je na ní Steve-O z Jackass 3. Je to parádní film pro zlepšení nálady, doporučuju aby si ho pustil každý kdo se rád podívá na bandu idiotů kteří ze sebe dělají kretény :D :-)
Tak jo, kdo by se pokusil ukrást, utrhnu mu hlavu.. I když mám animaci otagovanou!

Vrátit se? Má to cenu? :-(

25. prosince 2012 v 16:04 | Marci :) |  Deníček
Ani nevím proč jsem dala blogu tu "neoznámenou" pauzu. Prostě.. tehdy.. Já ani nevím proč :D Všeho bylo tehdy na mě celkem dost.. No a teď se celkem nudím, ve škole už nemám skoro žádné učení.. Jo, jsem v devítce, tohle pololetí je pro mě důležité a se známkama jsem spokojená a myslím že už si je udržím takže tak :-) ..Nejvíc se budu šprtat už asi jenom na přijímačky ale ty mě čekají až za dlouho :) No a poslední dobou se celkem slušně nudím, posledně jsem zkoušela i nějaké avatary - a to sem měla sakra velkou grafickou přestávku - a celkem se vyvedli :-D Takže přemýšlím že bych to tu znovu rozjela, nebo se aspoň pokusila to tu rozjet :D Taky jsem rozmýšlela nad tím, že bych přidala novou rubriku "povídky" protože mě nějak chytlo psaní ale nevím jestli by to někdo četl :-/ Pak bych zase přidávala fotky koní, Sofii, grafiku, nějaké rady ohledně koní, deníček a podobné bláboly :-D No, taky by tu sedl celkem nový layout a nějak bych pročistila rubriky a rozcestníky protože se v tom sama nevyznám, hihi :-D ..Nerada bych přišla o tenhle blog, vždyť už ho mám sakra dlouho! :)

Tak co, mám to tu zase rozjet?