Srpen 2012

Pcháá :-D

19. srpna 2012 v 15:45 | Marci :) |  Deníček
Shut up and enjoy the music! :-)

Ano, já vím.. Jsem tady ale velice často! :-D Neni na blog nálada ale vsadím se, že až začne škola, budu tady pečená vařená :-D Tož abych o nečem napsal, né?
Dovolená? Podle mě naprosto nahovno. Nelíbilo se mi tam, nemá to na moji milovanou Moravu. Byla sranda, to jo.. ale prostě se mi to nelíbilo, bylo tam strašné vedro - nečekaně - a nebylo tam kouska přírody :-/ Bylo to tak, že bylo město a před městem moře a za městem skály takže se nebylo na co podívat. Moc se mi tam nelíbilo.. Bude to tím že nerada cestu a odtrhávám se od svých milovaných.. Holky mě moc chyběli..
A když už jsme u koní.. :-D Tákže, Ajka má v sobotu základní výkonnostní zkoušky 3-letých klisen. Je natrénovaná, krásná takže to snad klapne, jen seženu olej na kopýtka a můžeme na zkoušky vyratit hned ;-) Pak se ozvu jak je udělala :-) No a Marika? Někdo se mě teď ptal kdy už se nám bude hřebit :-D Zase strašně přibrala, to co jsem se snažila aby zhubla zas nabrala, no -.- jinak kopýtka ji zlobí jen někdy, třeba teď moc ne :-))) Jakmile jsme dojeli z dovolené, začala se u koní kopat studna, je už hotová - jsme šikulky, já vím :-P Sofie už se s kobčama skamarádila, jen si na ně zaštěká když se k ní přiblíží na dva metry :-D ..Sofie, malá nezbedná a intelgintní vousačka :-D Je to šikulka - sedni, lehni, ke mě, dej pac, štěkej - umí toho snad i dost a má chuť se učit dál, dělá mě radost :-) Ještě nám nic nezničila! Až na mikrofon od Skypu jinak fakt nic :-D Boty nějak v zájmu nemá, hlavně tkaničky od bot ale jinak nic. Našla si i kamarádku, u nás na dědině má kamarádka teď nového psíka - bílou fenku, křížence bílého knírače a jack russela teriéra. ypadají jako Štaflík a Špagetka :-D (voz. foto :-D) No a já? Jsem v pohodě, nic mě nežere, ani to že už končí prázdniny.. Jsem v klidu :-) Tak včil nejaké fotečky (včil = teď). Ano, fotky! Ne kabel od foťáku mě furt rozčiluje takže fotím mobilem :-)