Červenec 2012

Nedělní článek.. ?

22. července 2012 v 13:28 | Marci :) |  Deníček
Může je člověk nemilovat? Boyce Avenue patří mezi moje milované kapely, okamžitě si je pusťtě! :-) ♥

Jak je težké vymyslet nadpis článku .. :-D Trochu jsem tady s tím pohla.. no nic moc. Včera jsme byli na vyjížďce - Ajka byla ve voze a já jsem si vzala Mariku pod sedlo, teda ne že bych jezdila se sedlem a že by nějaké sedlo bylo té naší tlusté Marice.. :-D Byla to pohodová vyjížďka, nebylo ani nějak horko a slunce nepražilo takže bylo fajn a neotravovali mouchy :-)) Ajka je šikovná, má pěkný výcvik a všichni doufáme že zkoušky zvládne, já si myslím že je určitě udělá, zvládne to skoro každý kůň :D ;-) Čekala jsem že po včerejší vyjížďce bude mít Maruš nateklé klouby ale nemá! Což je výhra! :-)))
Prázdniny nějak moc rychle utíkají! Teprve před chvíli jsme dostali vysvědčení :-// ...Asi od půlky týdne si pomalu začnu balit a chystat věci na dovolenou :-) Jedeme do Chorvatska, na poloostrov Pelješac do městečka Orebič. Bude to tam pohodka, pláž máme 50m od ubytování :-) Budeme tam 3.-13.8 možná o den víc nebo míň, podle toho v kolik vyjedem a dojedeme :-D Jedeme autem :-)
Na zítřek slibuju fotky naší malé bestie - mluvím o Sofii :-D Je celkem hodná, v jejím trhacím zájmu jsou jenom její hračky takže pohoda :-) Botů už se ani nechytne, to jsem ji rázně odnaučila. Je celkem vychovávaná, nechtěla bych zažít můj výcvik v podobě psa, teda.. Jsem celkem přísná a nedovolím jí ústupky, jako moje matka.. Mě si nedovolí neposlechnout ;-) Už je celkem velká, zhruba tak 10cm pod koleny :-D Fotky bych mohla nějak dostat do počítače skrz můj telefon ale bude to hrůzostrašně hnusná kvalita ale lepší než nic :-) No.. Ahoj ;-)

HIMYM na avatarech

20. července 2012 v 13:38 | Marci :) |  Grafikaa
Ta dlouhá odmlka od grafiky se ozvala, dneska jsem se nudila tak jsem udilala nějaké objednávky (fuj) a spáchala tyto hrůzostrašné avatary, nevěděla jsem už ani jak se PS ovládá.. :-D No, kochejte se! :D ;-)

xx

Objednaná klikačka pro Werů

20. července 2012 v 13:11 | Marci :) |  Objednané animace,klikačky
Chtěla jsem už konečně dneska dodělat všechny objednávky.. myslím že to nedám :-D Nechce se mi, jsem líná a mám hlad.
Tady je tvoje klikačka :-)

Objednaná animace pro July

20. července 2012 v 12:55 | Marci :) |  Objednané animace,klikačky
Omlouvám že jsi musela čekat tak dlouho.. ale to víš, jsem teď trochu neaktivní a nevíc se mi nechce. Takže proto :-) Tady je tvá animace :-) ..Abych řekla pravdu, tekly mi nad ní nervy takže neni perfektní ale co už, je to nejdelší animačka co jsem zatím udělala :-D ;-)

Líbí, aspoň trochu? :-))

Zabalit to tu?

10. července 2012 v 9:41 | Marci :) |  Ostatní
Já nevím, poslední dobou na to víc než jenom kašlu, jeden článek za týden.. jindy tu bylo každý den několik článků a teď? Neni to tím že nemám čas, jsou prázdniny a já mám času na d hlavu ale prostě nějak nemám chuť na blog.. Nevím proč. Mám čas na koně, Sofii i na ostatní věci po kterých vám nic neni ale nějak nemám chuť tady blogovat. Jsou tu už jen samí kopírácí, faleš ale najdou se i vájímky ale těch tu moc neni.. Buď bych tu skončila na dobro, nic bych nepřidávala a možná bych se někdy vrátila nebo tady budu strašit jednou za týden s článkem.. sama ještě nevím jak se rozhodnu.
Fuck you..
..have a nice day!

Fun.: We Are Young ft. Janelle Monáe

4. července 2012 v 20:24 | Marci :) |  Videa
^^
Refrém téhle písničky teď velice často zpívám (parodie na zpěv) p celém baráku, u koní, na dvoře.. všude! Je to taková pěkná, čerstvá písnička :) Čerstvá? wtf? :D Příjemné poslouchání :) ^ ^

When I am with you there is nothing else to look for ..

1. července 2012 v 10:26 | Marci :) |  Deníček
V pátek to byl rok co jsme spolu - Já a moje milovaná a úžasná Marika ♥ Ten rok byl krásný, ne s jednou a dvěma kobylkama! Ajka je miláček, je výjmečná, učenlivá a máme spolu nepřetržitelné pouto přátelství ale Marika.. To je jedna z těch kobyl co vyčnívá z řady. Nemá ráda každého, člověk si k ní musí cestu probojovat, okouzlit ji tak jako ona ho. Je výjměčná, úžasná, přátelská - jen k někomu. Trvalo mi asi půl roku než jsem si našla cestu do srdce téhle výjměčné dámy. Ze záčátku mě Marika neměla vůbec ráda, ignorovala mě a byla jsem jí lhostejná. Teď mě miluje ale já ji víc. Žárlí kdykoliv se jen dotknu Ajky a už se ke mě plazí. Je to moje úžasná vyzrálá dáma co má svou bezkonkurenční povahu a obrovské srdce plné lásky. Lásku nerozdává, nemá z lidí ráda nikoho kromě mě, je moje a já jsem její. Nikdy bych si nepřála aby rozdávala svou lásku i ostatním, to už by nebyla ona. Je dokonalá taková jaká je, je moje! Miluju ji víc než jakékoliv zvíře na planetě, po milovaném nejlepším příteli Sendyškovi, jsem si uvědomila že ona se stala mým nejlepší přítelem. Je v mém srdci a nikdy ho neopustí