Červen 2012

13. týden - sedni, lehni ..

26. června 2012 v 18:30 | Marci :) |  Sofie
Protože mi momentálně stávkuje kabel od foťáku tak nemůžu přidat jednu jedinou fotku což mě neskutečně sere! Mám jich milion šest.. Při tom jak je poslušná i neposlušná, ospalá a neb uplně retardovaná :D Tak jsem si řekla, že napíšu jenom článek o tom jak se má, co dělá a podobné kokotiny.
Sofie momentálně umí 'ke mě' i bez pamlsků, s pamlskem 'sedni' a částečně umí i 'lehni' :-) Je to celkem dost inteligentní pes, často toho využívá :D Dom už pěkně dlouho neudělala žádnou louži což je skvělé! Vždycky se připomene :) Vynucuje si aspoň půl hodinové procházky které mi nevadí. Bojí se Ajky když utíká a neustále prochání našeho kocoura který před ní utíká, kočka ji ignoruje a nebo po ní vyjede drápama :D Otravuje koťata a odnáší je po celém dvoře (jo máme koťata, až zprovozním kábl utrčitě dám fotky), svině malá :-D Štěká když slyší zvonek nebo bouchnout hlavní dveře, nenávidí když dostanu smsku - nemá ráda ten ton a bojí se vybrací :D Je toho mnohem víc... trochu im rozkousala mobil a utrhla hlavu jedné plyšové panence co jsem jí dala :-D Je to sviňka malá.. V kotci už se naučila a je celkově v pohodě až na to její kousaní rukou..
No, toť něco o ní, fotky sand příště :-))

Pohádkový les aneb razítka úúúplně všude.

23. června 2012 v 19:22 | Marci :) |  Deníček
Dneska jsem byla na pohádkovém lese za Anči z Krakonošských pohádek. Měli jsme se jmenovat "Anče a čtyři perverzáci" :-D Měli jsme zábavu, dobrůtky a někteří sebou vzali i nadrženost, hajzlíci :-D Měla jsem úžasný kostým :-) Hajnej mě potiskal všema tiskátkama co našel, uplně všude. Snažila jsem se mu to oplatit, jenom kdyby nebyl ten hajzlík tak silný.. Ale bylo to fajn, pěkně v lese, Krakonoš byl totálně zhulený, Kuba byl ožralý jako prase a Trautnberg byl opilý ještě před vstupem do lesa, já jsem byla jediná střízlivá a ještě ten hajzlík Hajný :-D Momentálně střízlivá tolik nejsem, chystám se ještě ven ale musela jsem z toho kostýmu pryč a hledala jsem doma tiskátka.. No, Hajný na mě venku čeká tak já mizím, čus.

Layout č.11

22. června 2012 v 15:14 | Marci :) |  Layouty blogu
Potřebovala jsem trošku veselejší barvy tak jsem změnila layout.. :)

-Spokojenost:přes 1000000% (jde u Maky jiná spokojenost?)
-Doba trvání:Vidím to tak do konce prázdnin a pak nasadím nějaký mučednický a depresivní :-D
-Datum vytvoření:---
-Náhled:TADY
-Grafik:MAKY.OREL

Já jsem Maky věrná, ona dělá ty nejúžasnější layouty! Opravdu úžasné a navíc byli i bonusy - popisky, komentáře a oddělovače - takže jsem šťastná. Maky je úžasná grafička :) ♥

Objednaná klikačka pro hurvaiz

22. června 2012 v 14:02 | Marci :) |  Objednané animace,klikačky
Tak jsem se pohla v klikačkách zase dál, ale strašně se mi nechce :D
Doufám že se líbí ^^ :)


Objednaná klikačka pro Moníísek El Barto

22. června 2012 v 13:44 | Marci :) |  Objednané animace,klikačky
Tak, máš ji tady.. nevím jestli je piodle tvých představ ale snažila jsem se :-D :)


Lil Wayne - Mirror ft. Bruno Mars

22. června 2012 v 13:00 | Marci :) |  Videa
Že bych nějak milovala Bruna Marse to ne ale mám ráda Lil Wayna, nevím proč, ségra ho třeba nenávidí :D Má celkem dobré texty, často chodím po baráku s sluchátkama v uších a napodobuju něco jako zpěv-rap :D ..konečně tady nemám něco o 1D co? :-D
Je božííí, hned bych po něm skočila ^^

Nasraná jak pes s držkou barvi papriky a neustálím hladem, je to k*rva možné?!

19. června 2012 v 20:16 | Marci :) |  Deníček
Samozdřejmě, měli jsme jet na výlet ale ten náš kokot třídní to zrušil.. Proč? Jeho manželku včera musel odvést do nemocnice (problémy se žlučníkem) a má ročního syna, tak zrušil všechno - paintball, ubytování prostě všechno, protože ho musí hlídat! On bydlí s jeho matkou, nepohlídala by mu asi dětě,že? Idiot jeden! Takže jsme do jedenácti tvrdly ve škole, sežrali jsme skoro všechny řízky a hovadiny co jsme měli nabalené. Pak jsme se s holkama rozhodli že půjdeme na koupák, mám spálonou držku, ramena, ruce, nohy, jsem červená všude ale alespoň to stálo za to! S holkama jsme si to užili a v pátek prý repete tak se mám aspoň na něco těšit! :) Teď bych si tam někde opékala špěkáček a hypnotizovala Milého s čokoládovými oči.. No, zítra na školu seru, ve čtvrtek možná půjdu ale jako protest jsme se ze třídou rozhodli že na to serem. Víc mě nasrat nemohl, hovado jedno! Navíc by to byl náš poslední výlet s ním a poslední výlet na základce takže jsme zklamaní a hlavně nasraní!
Vaše nasraně hladová a stále červená Marci.

heh, my five husbands

17. června 2012 v 20:54 | Marci :) |  Videa
Miluju tohle video! :-D Když jsem ho viděla poprvé, smíchy jsem se bouchla o klávesnici, teď už se to lepší ale často se svírám v křeči když tohle vidím, nebo jen slyším tu písničku :-DDD "Are you fucking kidding me?"
Yeah, these my idols! :-D

Must have.

16. června 2012 v 22:16 | Marci :) |  Deníček
Debilní názvy článků, už nevím co bych tam psala ale vzpoměla jsem si na mikinu na které bylo napsané "Harry Styles is meine" kterou chci :-D ..Počítač se proti mě vzbouřil, nechce mi nějak reagovat na USB.. Byla jsem se Sofinkou na procházce, mám tunu fotek které jsem chtěla přidat ale jak na potvoru mi nejede USBčko, sakra :-D Ale byla to fajná procházka, malá poslouchala a já jsem si vyčistila hlavu :-) No.. pokusím počítač nějak donutit a fotky třeba zítra přidám :))
Ve škole je to teď takové, šíleně-útrpně-srandovní :D z matiky a fyziky mám 2,5 a v pátek jsme psali z matiky čtvrtletku, myslím že jsem ji napsala dobře a z fyziku budu v pondělí zkoušená takže to snad neposeru :-D Ale jak se znám.. třeba dneska! Uklouzla jsem na seně, odřené mám celé koleno a modřinu na předloktí, je to normální?! :-DD prostě, je to šílené, tak jako to dnešní vedro, fuuu :/ V úterý a středu jedem se třídou na výlet, v úterý jdem na paintball, byli jsme na něm i minulý rok a ti kokoti mě trefily na několik nepříjemných míst, modřiny jsem měla několik týdnů :-D a ve středu bude dělat kokotinky, vlastní zábava, prej :D Vydím to tak, že se stejnak všichni z úterka na středu ožerou a ve středu budem vstřebávat opice :D No.. tak snad zítra s fotkama, čus :-)


"I like girls, who eats carrots"

12. června 2012 v 18:35 | Marci :) |  Deníček
Téda, nezaprší a nazaprší. Je to můj odhad ale u nás prší v kuse už asi týden a pár dní. Je to sice fajn, poroste tráva a všecko ale bohužel, nedá se slušit seno, když to posečem tak to zmokne a shnije. Je to nahovno, minulou zimu nám seno vyšlo tak,tak a letos asi budeme kupovat balíky sena :/ Fň, alespoň mám čas na sebe, nelétám s koňma ale jsem doma. učím se, čtu si a samozdřejmě dělám kokotiny, jak jinak :-D Sofie se naučla přes víken "ke mě!", nehorázně šikovná! Jednou jsem ji tak zavolala a dala jí piškot, teď když zavelím tak dojde i bez pamlsku :-)) Marika je celkem v pohodě, mouchy neotravují takže nálada je taková.. neutrální, občas má své ale včera se chtěla tulit :-) Ajku jsme inseminovali tež.. Naštěstí už se zavírá (složitý pojem, nehodlám vysvětlovat) takže snad březí nebude :-D Nechci aby byla..
Ve škole? Prostě.. bomba :-D větší prdel si momentálně užívat nemůžeme, bylo by to už asi trestuhodné :-D Co všechno ještě nevymyslíme, nevymyslím a on nevymyslí (vím jen já!) :D Fňáá a psali jsme čtvrletku z češtiny, vidím to na jedničku :) Dneska jsme psali z matiky a vidím to na jedničku tež! =) Zítra píšem z fyziky laborku, to zas něco rozbiju a ve čtvrtek seru na němčinu a jedu domů dřív :-D No co, no .. Jo! Naučila jsem se plést 'náramky přátelství' a zatím mě to baví :-D Upletla jsem sobě a čtyřem kamarádkám, chce někdo taky? :D našla jsem na půdě takovou krabici která byla rozdělena na sedm částí, v každé části byli bavlnky které byli od nejtmavší po nejsvětlejší! úžasné, kamarádce jsem dělala takoví- od žluté po oranžovou a byl krásný :-) *samochvála smrdí* :-D no.. dneska žádné písničky od 1D i když bych jich jsem musela dát tak.. sedmnáct :-D Jsou boží :)) Já jdu se Sofčou ven, čus :)

10. týden - kokotinky a přivolávání :)

9. června 2012 v 11:11 | Marci :) |  Sofie
Přeskočila jsem devátý týden, jaksi nebyl čas přidat fotky a tady dávám jednu fotku z desátého týdne, ne že bych jich neměla milion šest ale nechce se mi :-D Fotky nedávám ani na rajče, až bude mít dvanáctý týden (tři měsíce) tak dám fotky na rajče :-) Momentálně se má fajn, za dva týdny jde na přeočkování a potom ještě odčervení. Chodíme tak na půlhodinové procházky, vždycky ke koníma pak někam na kopec a z tama domů. Je to šikula, obojek snáší celkem dobře a je tak celkově fajn, na vodítko má ještě čas. Jen ráda vrčí což už se pomalu odnaučuje, svině malá.

No a takhle spí všude, na gauči, koberci a nebo na kožešině z berana :-D :)
UKRADNI FOTKU A POŠLU NA TEBE SVÉHO AZORA KTERÝ TI VYTRHÁ VAJEČNÍKY!

úterý.

5. června 2012 v 17:07 | Madalajn |  Deníček
He, povzbudivý název článku, že? Jinak, opravdu je úterý, jak k neuveření. Momentálně je téma týdne 'Normálnost', chtěla jsem na tohle téma napsat ale bylo mi jasné že bych psala o sobě a to by moc normální nebylo, věřte. :D Místy přeháňky.. Jo, ve škole je to ok, fyziku zlepšuju a matiku seru, jaký úžasný převrat! :-D Byla jsem zkoušená z přírodopisu, líp to nemohlo dopadnout.. posadila mě zpáky do lavice, juchůů, viděla jsem to jinak totiž tak na čtverku :-D :D Ano, učila jsem se. Už jenom tři týdny a máme dost tohohle ústavu!! .. teda aspoň na dva měsíce :D ..Venku nám prší a prší což je dobře protože mě to nenavádí dělat kokotiny venku ale učit se.. dělám si prdel, většinou v tomhle nečase čumím na filmy, čtu si a nebo si píšu kokotinky do deníčku :-D :D Fuj, u nás teď byla taková bouřka.. no myslela jsem že Sofinku rozmačkám, bojím se! a ještě matka dojde do pokoje a říká: "Ah.. máš zavřené okno,to je doře.. doufám že se nebudeš bát" a pak se ďábelsky zasmála, potvora jedna protože ví že jsem posraná z bouřek :D JO! a změnila jsem si přezdívku, nenávidím přezdívku Madalajn ale miluju blog madalajn :-D Seru na to, mám své jméno které sice ráda nemám ale hodlám ho používat :-) Od teď jsem jedině Marci :) .. a teď něco důležitého...

.. takže, možná jste si všimli v menu nějakého nového odkazu. Samozdřejmě že nevšimli! :-D Prostě.. s kámoškou zbožňujeme One Direction a píšeme o nich Fan fiction, a kdyby jaké! :-D Je to hodně podle mě takže realita stranou a s perverzitou sem! Povinně se kouknout sem, byla bych ráda kdyby jste naše příběhy četli :) Ok.. jsou tam zatím jenom nějaké rozcestníky a jeden můj příběh ale pracuji na další, ještě o trochu víc perverznějším! :-D Muhahaha, amaZAYN :)*
Prosím, navštivte náš blog a užívejte si počasí (:D) ♥

Shoot - nejspíš kříženec

5. června 2012 v 16:50 | Madalajn |  Photoshooty
Nejspíš,nejsem znalec :-D ..I love all my idiots!

3. června 2012 v 15:52 | Madalajn |  Deníček
Pusť si! ^^

A že jich je! Tak samozdřejmě 1D jsou retardi na entou, a jsou moji a miluji je, tak určitě. Pak moje rodina, všetší posťáky jste neviděli! No Ajka.. o té ani nemluvím a na Mariku jsem naštvaná, sere mě blbka ale sere mě protože má zblbé hormony, protože je BŘEZÍ! Ano, moje kobylka čeká hříbátko z čehož jsem nadšená, miluju ji! :-) Kočička, je březí! Poslední hříbátko.. Ach, jsem na ni pyšná :) Ajka to prošvihla, má nějaký mezi-cyklus nebo co :D To je jedno, stejnak jsem nechtěla aby Ajka byla březí.. Vraťme se k idiotům co patří do mého srdce :-D Samozdřejmě, hodlám tu psát o Sofince. Tenhle malý posťa patří do ústavu! Je nehorázně retardovaná, nevím jestli to chytá ode mě, nebo co. Je to prostě retard, běhá dokolečka a pak si lehne a usne :-D Nebo jsme na zahradě a hrajeme si, pak se z ničeho nc rezběhne domů, lehne si do pelechu a jde spát. Dneska večer, byla jedna hodina ráno a ona mě začala olizovat obličej, pak si lehla a spala dál, je to normální?! :-D :D Prostě... mám v rodině postižence, včetně mě a One direction :-D ;) * hraje mi tu WMYB a "zpívám si"* Prostě, je to můj malý dement, každý den si vyžaduje půl hodinové procházky, proboha co po mě bude chtít až bude odrostlejší štěně?! Můj malý mimozemšťan a hulíme všichni Hazzu. Možná mi občas hrábne v hlavě ale píšu srozumitelné věty! Kecám, píšu kokotiny :D :-D Ach.. jsem děsně zábavná, adios.

GNT... One direction - kopa hovadin je tady!

2. června 2012 v 17:13 | Madalajn |  Grafika na téma..
Takže, trvalo mi to celkem dlouho ale mezitím sem šla na oběd, ke koním a se Sofii ven a navíc animace jsem dělala minimálně hodinu a půl.. :-) No, animací a avatarů je tu hodně, na layout jsem se nezmohla a ten ubohý oddělovač se mi líbí :D Posuďte sami :)


GNT... One direction

2. června 2012 v 13:21 | Madalajn |  Grafika na téma..
Po dlouhé, dlouhatánské době mám nějaký ten čas tak mě napadlo že udělám zas GNT (grafika na téma). Téma pro dnešek jsem si vybrala One direction :-) Komu to vadí ať mi prdel políbí ;) Já je mám ráda, ráda s něma tvořím grafiku takže pokud vám to vadí, nemusíte se na grafiku dívat :-) ..Dám to potom všechno zase do jednoho článku ať se s tím tady neserujak debil :-D ..Líbí se vám dnešní téma? :)