Pšním se, pyšním! Posílám každému kdo je online!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBE MI!

2. dubna 2012 v 21:22 | Madalajn |  Deníček
Brzo asi odpadnu 39 horečka ale čekání stojí za to, čekala jsem na e-mail. Myslela jsem že my opravdu hrábne, nutně potřebuju spánek ale pyšním se s ní na fejsbůku tak i tady. Narodilo se osm štěňat ale bohužel dvě umřeli, jediná fenečka ve vrhnu, naše Sofinka kterou vidíte na fotce :-) Je nádhernmá a ojedinělá flíčkem na bradičce :-) !!! Huuuuuuuuuuuuuu je tak nádherná, vidím fialově a teďčerveně.. bože to je krásný pes!! Snad nebudu plakat .. Je krásná, snad bude zdravá a bude mít s náma nádherný život. Teď vidím žlutě,á teploměr,super..mám to k 40 teplotě?úžasné.. matka řve.. asi se mám jít koupat.Nuž matce nelze odporovat .. celkem mě hrabe, nic jsem nekouřila.. divné však? No, kochejte se pohledem na to krásné psí miminko a jdu jdu padnout do vany. ZDUŘ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Že neklikneš na tu pomlčku?:D

-

Komentáře

1 Das Das | Web | 2. dubna 2012 v 21:26 | Reagovat

Jéžííš! To je překrásný pucíík! :)
Tož se vám narodila Sofinka na stejný den, jako moje neteř! :) Sice jsme doufali, že to bude kluk, ale.. život je samá překvapení. :D Holt Je to Gituška. :D
A Sofinka je fakt nádherná! :)
A to, že dvě umřeli.. to není zas tak hrozný, když jich bylo osm. :)) Tak se prostě stává a aspoň fena nebude tak vyčerpaná a bude mít majitel méně starostí s udáváním a tak. :)
Já už se těším až si ji přivezete domů a budeš o ní psát! :D
A taky držím aplce, ať ti ta teplota sleze! ;) Mě bolí od pátka šíleně hlava, ale nic s tím nenadělám a máma mě nechce nechat doma.. :(

2 Das Das | Web | 2. dubna 2012 v 21:31 | Reagovat

jsi mě tvým komentářem teďka šíleně rozesmála. :DDDDDDD
Tys šílený člověk! :D Ale mám tě ráda! :)*
Mché a na tvým blogu jsme byla dřív a taky jsem to okomentovala dřív, než jsi mi to napsala. :P :D
Což je v poslední době zázrak, u počítače nějak nevysedávám a blog skoro nezapínám. :D Ale polepším se.. slibuji.. aspoň článkem, ale až ve středu.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama