Duben 2012

Volno, jdem se opalovat :-)

30. dubna 2012 v 14:59 | Madalajn |  Deníček
Tak nějak, na zítřejší státní svátek práce si hodlám vytáhnout lehátko na balkon a pěkně se slunit, chytit trochu bronz :D :-) Mám to nahovno, spálím se asi tak za půl hodiny.. dneska jsme byli dě hodiny po sobě venku (pěstitelky + tělocvik) a mám červené ruce jako prase! :D :/ ...Dneska má náš malý vousatý tlusťoušek měsíc :-) Celkem to letí, před nedávnem se narodila :-) V sobotu,neděli nebo páte se na ni pojedeme podívat, už se těším! =) Samozdřejmě, nezapomenu vzít foťák =) Dneska nám oficiálně oznámili, že v pondělí budeme mít ředitelské volno takže si užiju prodloužený víkend :P =) Na to už se taky těším :-D ..Umírám, je tu 33 stupňů a i v baráku je vedro jako prase..jdu se schladit, ahoj :-) .

← ňuňuňu, no neni ten vousáč roztomilý? ^^

Včerejší žranice

29. dubna 2012 v 14:55 | Madalajn |  Koňské lásky
Jak jsem psala, každý večer chodíme s kobčama na louky se pást, teda né že bych se pásla i já.. :-D

Trošku hazardu :-) Ale ona by neutekla, jen se trochu prošla.. =)

Na téhle fotce je skoro všechno co miluju:tatínek,Ajka,naše vesnice a příroda, už chybí jen Marika a pár drobností :-) ..

Horses

29. dubna 2012 v 14:20 | Madalajn |  Volné layouty
Ták, něco trošku horšího :D Proto v poslední době nedělám nic z grafiky, jaksi mi to nejde, snad zas chytnu tu vlnu ..

Náhled najdeš TADY
Pokud se ti lay líbí,napiš k tomuto článku do komentářů a domluvíme se :-)

Ach, vlasy mám mezi zuby, ta romantika!

29. dubna 2012 v 12:13 | Madalajn |  Deníček
Sice je nádherně, svítí sluníčko ale vítr fouká, moc fouká.. Jináč, v pátek jsme byli ze třídou v Brně v technickém muzeu a v Antroposu. Bylo to tam fajn, nejlepší byla cesta busem :D Jak jinak než že jsme seděli v zadu, někteří kouřili normálně skovaní za sedák, kokotci jedni :-D :D No, já jsem si chvíli četla, pak jsem spala a nakonec sme se bavili na téma sexuální pomůcky takže bezva :-D :D Jsou to magoři ale aspoň byla prdel :) :-D ..od nás je cesta do Brna necelé 3 hodiny a navíc tam byla kdesi nějaká uzavírka takže jsme si počkali..
Na obrázku je Sofinčin obojek, našla jsem ho i na netu :-) Svině vyděrčské! Na netu byl levnější než v obchodě! :-D :D S Marikou a Ajkou teď chodíme každý večer na "venčení". Chodíme je pást, vždycky tak hodinku protože kdyby jsme je nechali rovnou na pastvě, mohlo by se jim něco stát.. Včera jsem brala i foťák a povedli se mi pěkné fotky, potom je sem dám :-) Chodíme na takovou krásnou velkou louku, Mariku si vždycky vezmu navolno , stejnak se pase směrem ke mě :D Je to miláček :-) I Ajku jsme pustili, no.. nedopadlo to nejlíp :D Běhala tam jak ztřeštěná takže od té doby je na vodítku :D :-) Fuu zítra do školy! Měli jsme mít ředitelské volno ale nemáme.. budeme ale mít až příští pondělí :-) Takže ti co máte ředitelské volno, užijte si prodloužený víkend :-) Zdar.

Sofie,Sofie..oo Sofie!

28. dubna 2012 v 16:35 | Madalajn |  Sofie
Nevím co mě hrabe, jen chci ukázat nové fotky Sofinky :D :-)

Tady se tváří úúplně ňuňácky ^^

Jo, tady je ta co se tlačí k mamince, určitě chce zase papat, nenažera malá :D :-)

Jo, Sofča drží bráchu pod palcem :-D

Třásně

28. dubna 2012 v 15:53 | Madalajn |  Vybavení na koně
Už nám ty svině zase létají,koním teče z očí a proč?Díky mouchám..Třásně neni nic základního nebo důležitého pro koně ale velmi užitečná věc :o)
Třásně jsou koni na odhánění mouch.Připevěňují se na ohlávku třeba i na uzdečku při vyjížďce.Jsou dva typi třásní:Připínající se na ohlávku a vázající na uši.Ty, co se připevňují na ohlávku mají suchý zip a tak se přilepí.Ty co se dávají za uši se dávají na uši ale to je jasné :)Takové třásně vás příjdou na 60Kč až cca 200Kč ale ty drahé jsou hodně kvalitní a značkové.
Můj typ:Nekupujte třásně které se připevňují na uši,jsou strašně na prd a kůň jenom zatřepe hlavou a má je dole.Kupujte na suchý zip,tkaničkového typu a dívejte se na konce třásní,většinou jsou roztřepené a dřív se zničí! =)
Zkopírováno z mého starého blogu..

Fotky,fotky a zase fotky, dneska jsou to ovečky co mi dělali modelky :-)

28. dubna 2012 v 15:41 | Madalajn |  Fotkyy
Nějak často fotím, to bude tím krásným počasím :D Dneska mi "zapozovali" ovce :-D Na fotkách jsou nejmladší jehňátka.. Pochlubím se, letos jsme odchovali 16 jehňat, tři už jsou prodané ale bohužel nám v zimě jedna ovečka potratila a další umřela i s jehňátky.. život je život.

úžasná fotka, jehně jde vidět z půlky a ty záda té ovce,no paráda!:D

A dáš nám něco?^^

Celá "famili" pohromadě, už chybí jenom beran :D
Víc fotek najdeš na norickhorse.rajce.idnes.cz

Som čarovný!

25. dubna 2012 v 17:56 | Madalajn |  Deníček
Muhehe, dnešní den? Jakovždy, trčení ve škole, pak jsem dostala pojeb na rovnátkách "A na co jsme ti ty rovnátka dělali když ty je nenosíš?Hm?!" ále nosím, divila by se :D Fň,fň když už jsem byla ve městě, koupila jsem Sofince obojek, myslím že mě to nedá a asi ho vyfotím :-D :D čero-bílý, byl to záměr, ona je taky černo-bílá a stejnak tam jiný téhle velikosti neměli :D ,Chorvátsky a aj východňársky.. SOM ČAROVNÝ!, :D ..Venku máme úžasné teploty, něco pro mě, válet se na sluníčku nebo běhat s Ajkou okolo ohrady :D :-) Srandu si nedělám, máme obří ohradu a já tam okolo ní s Ajkou běhám, blbaňa jedna, myslela si.. ani nevím co, já prostě utíkala a ona vedle mě :D Snažila se mě "stíhat" ale stejnak se nakonec rozcválala a já myslela že mě praskne srdce, oběhnout takovou ohradu to neni jenom tak a navíc do kopce!No hrůůza :D Som čarovnÁ, zdar :D =)

Olej + česnek = zázrak

25. dubna 2012 v 16:02 | Madalajn |  Ostatní věci okolo koní
Už nám vylézají mouchy a všem koním začíná utrpení..
http://www.dominika-svehlova.cz/images/nemoci11obr4.jpgMáte koně kteří mají vrozenou muchavost?(tření se o stromy až nemá žádnou hřívu, jizvy, strupy atd.) Na některé koně zabírá olej s česnekem!Ne že jim ho budete dávat jíst :o) Budete potřebovat menší misku, česnek ale nejlíp sušený a normální stolní olej.Vezmete si misku dáte do ní trochu toho oleje a potom do ní nasypete tak dvě tři kávové lžičky sušeného česneku (nebo tři stoužky na jemno nakrájeného nebo rozdrceného) zamícháte a můžete koni potřít pouze HŘÍVU A OCAS.Na tělo nedávat!!! Kůň se totiž olizuje a to by nemuselo být dobré! Na některé koně to funguje na některé ně.Máme takovou kobylu a vůbec to na ni nezabíralo a mouchy na ni lezly pořád stejně ale skusily jsme to dát jiné kobylce a mouchy na ni ani nesedly a měla na tři dny pokoj od much.Takže to opravdu nezabere na každého koně ale skusit to můžete. Nejlíp uděláte, když koně natřete hned ráno aby měl přes den pokoj, stačí natírat každý druhý den.Natírejte to koni houbičkou protože je šetrná. Samozdřejmě, tohle je jenom levná verze, hodně dobře fungují kapky od veterináře nebo injekce ale ty jsou hrozně drahé.
Vidíte jak je kůň na fotce doslova odrbaný? A to je jenom začátek, bývá to tak, že nemá žádnou hřívu ani žíně, srsti jenom velmi málo a jinak všude odřeniny, strupy..

Shoot - Appaloosa (2)

25. dubna 2012 v 15:53 | Madalajn |  Photoshooty

Ajule a Majule ;-)

23. dubna 2012 v 16:14 | Madalajn |  Koňské lásky
Krásné počasí, sluníčko svítí :-) Já i ony máme retardovanou náladu (viz. fotky :D) tak proč nenafotit :-)Některé fotky jsou povedení ale většina je jich oničem (překvapivě :D)

:*
"ále,nedělej, mi víme že tu mrkev máš" :D ..
Šklebič jménem Marika ;-)
Moje hříbě se nikdy nezmění :-)
Víc fotek najdeš na norickhorse.rajce.idnes.cz

PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍM o hlas v soutěži o nejhezčího psa, jsem tam se Sofinkou.. Anketa je v menu, "3- Sofie" děkuju za každý hlas! :-)

Co je to kůň ?

23. dubna 2012 v 15:59 | Madalajn |  Ostatní věci okolo koní
:D Nejvíc mě dostalo "ekologický výfukový systém" :D i my sousedům říkáme že jim pustíme do zahrady naše ekologiské sekačky na trávu a pohnojíme zadarmo :-D
http://www.koniny.ic.cz/zabava/index_image4281.jpg

Jaro

22. dubna 2012 v 14:58 | Madalajn |  Fotkyy
Jaro.. Pokus o jakési makro fotky,no moc se mi nepovedli ale co taky s mím foťákem :D Jsem ráda že zaostřil aspoň trochu, teda, spíš jsem překvapená že zaostřil :D ..

Meruňka, romantika, mírné zaostření :D :-) ..

Tohle je jedna z těch horších, co už nadělám ;-)
Jinak, žádná fotka neni nijak upravená! Samozdřejmě až na tyhle v článku, jsou zmenšené a podepsané. Všechny fotky najdeš na rajčeti norickhorse.rajce.idnes.cz

Na Vlásku :-)

21. dubna 2012 v 21:15 | Madalajn |  Deníček
Chystám se zase zkouknout "Na Vlásku" :D Je to hrozná pitomost ale já sama jsem pitomá takže mě tenhle film vyhovuje :-D Kouknu na pohádku na jdu chrumkat :-) Dneska jsme vyhazovali hnůj - kdo nebydlí s náma, neví jaká to je dřina .. Fuu, vyhodili jsme čtyři fůry, mám úžasné aroma hnoje i ve vlasích.. :D Aspoň jsme pohnojili pole, "Jo.. fůra za stovku." "Mám ti s tým tam cůvnůť?" :D Hu,hu :-D Vyklopila se nám jedna fůtka na dvoře, to bylo nadávek, moje uši to ani neposlouchali, radši. Myslela jsem, že mě i otca trefí mrtvice, dvouhodinnová práce v piči, no ale optimismus mám po něm takže jsem nakonec dotala výbuch smíchu jako prase a otec se mnou a naházeli jsme to zpátky :D :-) Jsme šikovní a smradlaví,navení a tatík musel ještě na 16-stku chudák můj.. No, jdu se koukat na film, čus :-)

Těžkéto nadpisy článků ..

19. dubna 2012 v 15:34 | Madalajn |  Deníček
Už jsem se celkem uklidnila, možná :D ..Dnešní den se mohl nazývat "den Debilů,stupidních učitelů co slintají a hnusného oběda" :D Jinak si nic moc nepamatuju, debily máme ve třídě, učitel slintá a prská jako obvykle a oběd jsem si udělala celkem hnusný :-D Vypadal tak dobře -v mé hlavě- ale já jsem to pokazila, jak jinak :D špagety jsem si prolila ledovou vodou jako nudle a rajčata jsem úúplně rozesračkovala, fakt!:D ..Jinak, dneska jsem dostala takový divný stesk po Sofince, nevím proč.. Neviděla jsem ji naživo, jenom na fotkách a měla jsem o ni odpoledne takoví divný strach (jako matka o své děti,vole). Doufám že se jí nic nestalo,štěneti malému.. Snad ne, to by napsali ale měla jsem takový kokotský pocit úzkosti po fenečce že jsem myslela..na kokotiny nejspíš, všechno je určitě ok :-) Celý den ve škole mě bolelo břicho na levé straně, dělali si ze mě prdel že mám vaječník v piči :D Kokoti =D No.. jdu ke koním nejspíš, hlavně za Marikou.. Chuděrka, má i teploty :'( Včera by u nás i veterinář, nemá sice nějak extra vysoké teploty ale pro koně je nemoc vážná věc, moc mě to mrzí že je nemocná, mrzí mě její bývalí majitelé :-( Mariku poslední dobou miluju víc něž to moje hříbě Ajčecí, je taková kamarádštější v poslední době. Vždycky se přitulí a když jí něco říkám, jakoby poslouchala.. Mám ji ráda, i Ajku ale Mariku momentálně víc.. No,čus :-) ..

Pořizujeme si morčátko

18. dubna 2012 v 18:49 | Madalajn |  Zvířata
No, rozhodla jsem se pro nějaký ten článeček :-) ..Pamatuju si, jak jsem byla nadšená když jsem se dozvěděla že na narozeniny dostanu morče! Pár rad a tipu nebo říkejte si tomu jak chcete, před tím i po tom, co si morče pořídíte :-)

Alergie?čas?
Pokud má někdo alergii tak je jasné že si morče nejspíš nepořídí a nebo si pořídí morče bezsrsté. Na morče musíte mít i čas, věnovat se morčátku musíte alespoň půlhodinky-hodinku denně. Dle náročnosti :-)


Společnost.
Morče nesmí být samo! Pokud se rozhodnete pro jedno morčátko, musíte mu ale věnovat maximální péči. Když je morčátko samo, velice často se stává, že se dostane do stavu kdy skoro zešílí.To znamená, že si začne trhat chluby, kousat se a může to vést i k úmrtí Vašeho mazlíčka... Mě se to bohužel stalo, měla jsem jedno jedinné morčátko, postupně si vytrhalo všechny chlupy a začalo se škrábat, dostalo se jí do toho něco a veterinář už nepomohl, umřela mi :/ ..A zase nesmíte mít malou klec a v ní 10 morčat. Morčata se dobře snesou i s králíky, lépe s těmi zakrslími :-)Péče.
Morčata moc péče nepotřebují, stačí jednou-dvakrát týdně uklidit podestýlku v kleci a je to. Záleží však na tom, kde morčátka máte, jestli doma v kleci nebo někde venku. Morče musí mít neustálí přístup k senu a vodě! Ale musíte dávat pozor i na krmné dávky, všechny morčata mají sklony k obezitě. taktéž dlouhosrstá morčátka musíte pravidelně kartáčovat a umývat. Krátkosrsté morčátka stačí jednou týdně přejít kartáčem a hotovo. Morčata by jste měli i koupat ale ne moc často, mají jemnu kůži. Také musíte kontrolovat zoubky, jetli nepřerůstají a stříhat drápky.


Morčata žijí i deset let pokud je o ně dobře staráno takže si rozmyslete jestli takové chlupatého společníka opravdu chcete a můžete si jej dovolit. Morčata sežerou skoro všechno, trávu, seno, obilí, směsy pro hlodavce, mrkve, jablka, řepu, rajčata.. V období línání (jaro, podzim) je důležíté zvýšit dávku vitamínu C, ať v podobě jablek či řepy tak i v podobě tabletek - jsou buď rozpustné ve vodě, nebo jsou to takové tabletky ve tvaru mrkvičky nebo podobných co morčatům chutnají protože jim nemusí narůst chloupky ale to jen v ojedinělích případech. Samičky můžou rodit pořád, nevadí jim ani to, že zabřeznou se svím synem a proto je důležité aby jsme měli oddělené samičky od samců. Samice mívá ve vrhu asi tak 3-4 mladé, může být i víc.

"..miluješ ho?" "Tak určitě" :-D

18. dubna 2012 v 16:50 | Madalajn |  Deníček
Připadám si jako kolibřík, neposedím, furt žeru, skáču po domě a vsadila jsem se ségrou po kolikátem skoku mi spadlou tepláky, bylo to po 27 skoku :-D Teď bych měla napsat že jsem hubená ale jsem celkem vyžraná!:-D .. Miluju ho, ňam,ňam jeho hnědé očička ♥♥ Jen si vybrat,ten nebo ten :D Né, dělám si prdel, nejspíš city nemám ;-) Ale oči hezké má a ten zas úsměv ale to je mi celkem u prdele, možná :D .. Kokotiny řeším .. :-D Dneska jsem měli "Den Země", takže tři hodiny flákání se, usmívání se na dotyčné, dělat si piču z učitelů, smrtelně se poranit (ironie), no a nakonec sme spolu utekli za školu :D Fň,fň ♥ ..ale práce tam bylo hodně,jako v lese, co v lese, v pralese! :-D Já se tahala z celými hlavními větvemi stromů, řezala až se pořezala a pak jsme utekli před fyzikářem za školu, ne "za školu" ale před školu :D někteří si zapálili (málem už jsem do toho zase spadla..) a někteří zpívali "Bara,bara,bere,bere" :-D Hu,hu vydařený dnešní den :-) Jo a, nemiluju ho :-) :D tenhle článek zase nedává smysl!:-D ..Učitelé na nás furt řvali "Dělej! Běž proto nebo dostaneš důtku!!" "di do piče, kreténe" , seru na ně, jako všichni :-D :D Ale celkem jsme se teda nadřeli, bylo toho tam dost.. Prostě morálka jako prase :D Shrnutí.. Jebe mi (jako obvykle), mám ráda jeden úsměv a čokoládové očiska a prostě, JEBE MI! čus.

BERE,BERE,BERE,BARA,BARA,BARA ^^

"Bara, bara kokote!"

18. dubna 2012 v 16:36 | Madalajn |  Videa
..no tak bych popsala dnešní den :-D Měli jsme "Den Země" takže sme ze sebe dělali piče před učitelama kteří na nás řvali a my uklízeli.. :-D :D Bylo to i horší.. "Pusť tam bere,bere,bere pičo.. !" :D miluju naši třídu ♥ :-D


Dva týdny =)

17. dubna 2012 v 15:52 | Madalajn |  Sofie
Táák a v pondělí měla Sofie dva týdny, kočenka jedna :-) Fotky nedám všechny co mi poslal, nedám je ani na rajče,jenom sem, nejsou to moje fotky, jenom na pochlubení.. :-)

Spinušká :-)) (ve větším TU)

S maminkou,vidíte ji jak se tam tlačí? Ta s tou bílou zadní nožkou, nenažera jedna!=o) (ve větším TU)

školo!chyť se s pondělkem za ruku a táhni doprdele!!!!!

16. dubna 2012 v 15:19 | Madalajn |  Deníček
Zmiňovala jsem se že jsem labilně v pořádku,ne? ále,každý je trochu debilní, já svím spůsobem každý den a myslím že tenhle článek nebude dávat smysl.Ok.Školo, nemám tě ráda už od první třídy protože se semnou nikdo nebavil,páč mě má ctěnná matka ostříhala nakluka.Oplatila jsem ti to tím,že jsem si nechala narůst vlasy poprdel,ok,ty jsi mi to oplatila tím, že mě odmítl,ok. Nemám tě ráda školo!
Psala jsem že to nebude srozumitelné .. Teď něco srozumitelnějšího.. Nemám ráda školu,nenávidím pondělí,nechce se mi zítra do školy, píšeme čtvrletku,fuj. Často používám slovo fuj. Neni to srozumitelné!! Fuuu! Sleduju Pretty little liars,už jem u 1x20 dílu,hééč.Blah,bla,bla,bla,bláá .. čus.


Srdíčka s Pretty little liars

16. dubna 2012 v 15:13 | Madalajn |  Grafikaa
Mám je ráda,nejvíc Spencer ^^
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

Moje milovaná Siska

15. dubna 2012 v 13:53 | Madalajn |  Fotkyy
Včera k večeru jsem neměla nic na práci tak jswem zašla za mím odrostlím kotětem,je to jedniná kočka která neni falešná. Je moc milá, mám mě ráda a nesnáší ségru :-D :D Neni falešná, oproti druhému kocourovi Vaškovi ale toho vyfotím jindy :-)
Snažila jsem se..ani nevím o co :-D S mím foťákem je těžko udělat hezkou fotku,zvlášť když jsem ho chudáčka nechala zmoknout ale jsem ráda že fotí, nepotřebuju nic uměleckého :-)

Víc fotek najdeš na mém rajčeti norickhorse.rajce.idnes.cz.

I ty,i ty,i ty!!! k něčemu se ti přiznám,taky spím ze svou ženou .. a teď sme si kvit! :-)

14. dubna 2012 v 14:23 | Madalajn |  Deníček
Ále,včera jsem se koukala na Rrrrrr :-D "šéfe,musím se vám k něčemu přiznat..spím s Vaší ženou!" "Opravud?Já také.. a teď sme si kvit" :-D Je to naproto debilní film ale já jsem se smála :D A potom jsem shlédla Princ a pruďas, vřele tyto filmy doporučuji na pokročilou pubertu :-) :D Prostě to! ..taky se tak těšíte až budu mít Sofii doma?Já také!!! :-) :D četla jsem, že knírači jsou nejhumornější psi na planetě :D Prostě, milují, když se člověk směje, nejvíc když se člověk směje tomu, co jeho milý vousáč udělá :-) prostě, je to roztomilé, pamatuju si že Sendy to měl taky rád, když jsem se mu smála.. Vždyky vycenil zubiska a asi se snažíl taky smát :D Bobek milovaný .. Marika furt kulhá, bobinka, dneska jsem měla sen že jsme byli na vyjížďce a ona nekulhala, přetékala zdravím ale realita je realita :-( Moc mě to mrzí že je nemocná, zasraní předešlí majitelé :'( .. ..Jináč, všimla jsem si, že na blog celkem seru, no a? =o) Na Sofinku se těším, udělala jsem jí už i hračku!Takovou kuličku =) Pamatuju si, že když jsem byla malá, Sendymu jsem jich udělala asi padesát :D jsou to kulička z bavlny a bavlna byla všude po dvoře, taťka nadával ale já ze Senďákem jsme byli happy jak dva grepy :-D :-) .. Vím že jakkoliv jsem ho oslovila, furt vrtěl ocasem což se mi jako dítěti líbilo, "Skůtře,Smraďochu,Siréno .." a furt ocáskem vrtěl, nechápala jsem to :D Vzpomínám na naše honičky.. ježšimarjá to jsem tehdá spadla obličejem přímo d kuřince! :-D :D Milované časy se Sendym které jsou bohužel za mnou, mám po něm jenom vzpomínky a oboječek .. Vodítko dotrhá Sifča, je už stejnak "nakouslé" když se snažil utéct k hárajícím fenám :D :-) Nenapravitelný Kasanova :-D :D ..Jsem zvědavá co zažiju se Sofinkou :-) čus.


Miluju skákání do výšky!

11. dubna 2012 v 19:57 | Madalajn |  Deníček
Každý to zná ne?Na velkou madračku přes tyč :-D Skákali jsme a skákali,můj poslední skok by 125 metrů přičemž jsem udělala úžasný přemet,mám rozrazený ret a pryč kousek zubu! Divné to sem jenom tak napsat :D Už to ani tak nebolí, mám opuchlou celou hubu,hlavně dolní ret pod kterým mám modráka jako kráva, kvůli té "hybějící" části rtu :-D Prostě, kdo by nechtěl moje štěstí .. Jako,skočila bych i víc že ale plivala jsem krev takže žádné vzrůšo, aspoň nepojedu na závody :D :-) Nesnáším to tam, vždycky jsme prosti sportovkám na posledním míste,jako :D :-D Vypadám jako debil, to mě dneska řekl ctěný otec když mi odemčel :D Sviňák jeden :-D :D No.. to je něco s čím se potřebuju podělit,čus :-D


Tři nadpisky

10. dubna 2012 v 16:16 | Madalajn |  Grafikaa
Nevím co mě to napadlo,prostě spatlanice v PS a PFS :D ..
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

Hody,hody,doprovody,pijem včecko okrem vody ..

9. dubna 2012 v 17:12 | Madalajn |  Deníček
Další úžasný nadpis článku :D Tak,Velikonoční pondělí za náma a zítra trestuhodné úterý :-D Fuj,první hodina chemie a ta čůza zkouší.. Jak jste přežili Velikonoce? Já vstávala o půl desáte,kluci už nechodili,jenom ti velcí kteří se nám napakovali do obýváku,hovada jedny ožralé :D No a myslím že sem dostala celkem naprdel ale to k tomu patří,jalovcem to nejvíc bolí!:D :-D .. Po obědě jsme šli na rodinnou procházku a teď jsme došli :-)Momentálně jsem ještě přežraná z našich řízků a bramborového salátu,aby toho nebylo dost,roládičku a zmrzlina navrh :-D Prostě,nenávidím svátky kdy se jenom žere a žere :D :-D Ani po procházce mě nevytrávilo! :D ...Mariku zase zlobí nožka,ráno kulhala :// Namazala jsem jí to ale moc to nepomáhá, dočetla jsem seo nějakých obvazech.Prý se vyvaří různé bylinky,obvazy se do toho namočí a pak se to dá na tu nohu, chci to zkusit,snad to pomůže nebo už nevím :-( ..
Psala jsem Tondovi, Sofinka se má prý velice dobře,je největší štěňátko,prý veliká bojovnice a pořád je u cecíku,šikula malá :-) Psala jsem mu o fotky tak uvidíme co mi pošle, chci se i domluvit na návštěvě ale to až pozdějc .. Jdu se nachystat do školy a ke koním :-) čus.

PNG s kníračem

8. dubna 2012 v 22:19 | Madalajn |  Grafikaa
Miluju knírače :-) tady tenhle je nádherný, krásný výstavní kus :-) Myslím že i celkem povedené :D Hodlám dělat lay s kníračema ^^
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

Hodky,hodky doprovodky,nalejte nám trochu vodky ..

7. dubna 2012 v 19:07 | Madalajn |  Deníček
Tak bych mohla včera koledovat já.. Hrozné sobotní rána, bolest hlavy, sušák jako kráva .. Už asi nepiju! A teď k věci :D Zítra tady nebudubude veliké rodinování aneb kačena s bramborovím salátem u babičky, pak k tetě,k druhé tetě a nakonec to zakotvíme u třetí tety na večeři :-D Cítím to tak že se asi zase zbiluju v pondělí,nejspíš budu přežraná jak prase .. :-D trochu zase novinky o mě což?:D Prostě tady nebudu, v pondělí ať si na mě dává každý bacha, umím to s bičem! ..nemám ráda velikonoce, kluci nás zmlátí a my jim ještě něco dáme, naví jsou drahé vajíčka, jakoby jsme je kupovali že :D dvacet slepic a dvě vajica denně,dobré ne? :D .. no měla jsem takovou blbou otázku a to jestli by někdo nechtěl naučit s bičem, točila bych videa krůček po krůčku jak na to ale myslím že všichni nejsou takoví burani jak já a mlátí bičem na dvoře :-D Aspoň umím obranu ne? =D no.. Akorát se chystám napsat pánovi jak se vede Sofči a potom to vidím nejspíš dopeřin nebo skusím spatlat nějakou grafiku :-) Krásné Velikonoce, užijte si s rodinama ,zatím ahoj :o)

Layout č.9

5. dubna 2012 v 20:37 | Madalajn |  Layouty blogu
Nádhernýý layout,srdcovka! Knírači a koně,dokonalá konbinace, navíc od perfektní grafičky takže super :-) Je prostě nádherný :o)

-Spokojenost:přes 1000000%
-Doba trvání:Určitě stráášně dlouho :-)
-Datum vytvoření:netuším ..
-Náhled:TADY
-Grafik:MAKY.OREL
Naprosto úžasný,dokonalý,perfektní.. !!!
Taky se vám tak líbí?:)

Svoboda!:-D

5. dubna 2012 v 13:27 | Madalajn |  Deníček
Konečně prázdniny co? Já už se válím doma od úterka :P :-D Horečka klesá,v krku už nebolí, no má se to já krásně :-) Sofinka na světě, zdravá, malá kulička :-) Včera jsem si pobrečela ve vaně, kvůli Sendyškovi.. půlka mozku říká ať na něj zapomenu, ať ho nechám odpočívat v hrobečku že se s ním stejnak jednou setkám a ta druhá říká že se mu takhle odvděčím, za ty roky co je semnou .. Mám ho moc ráda, nezapomenu na něj nikdy ale je čas jít dál, ale to se mi nehce .. Asi nejsem připravená. Snažím se zapomenou ale všechny ty krásné chvíle co jsme spolu prožili nejdou vytěsnit z hlavy, byl prostě výjmečný pes, kus mého života. Snažím se nechat si v hlavě toho ošklivého, černého psa s šedinami, nechutí se česat a zacuckovaným vousem. Byl to prostě můj miláček na kterého nezapomenu ale jdu dál.
Teď někdy bych měla mít nový design, objednala jsem si ho u úžasné MAKY.OREL ,dělá úžasné věci a jsem jí vděčná za design. Je krásný! :-) Jsou na něm koně a knírače takže srdcovka :-) máme se na co těšit =) Zatím,ahoj :o)

Objedaná animace pro Denushka

5. dubna 2012 v 13:16 | Madalajn |  Objednané animace,klikačky
Tak, tady máš slíbené animace :-) Udělala jsem dvě a moc se mi nelíbí :-D Video stálo zaprd, kamera furt pžejížděla zestrany na stranu takže i animace tak vypadá.. Neurazila bych se, kdyby jsi animace odmítla. Udělala jsem větší a menší, je na tobě které si vybereš ale myslím že ty menší :-)

a ta zmenšená
No a ta druhá
zmenšenina

Chceš si taky objednat animaci?Tady :-)

srdíčka se štěňátky :-)

4. dubna 2012 v 12:46 | Madalajn |  Grafikaa
Opět se snažím v PS a myslím že tyhle srdíčka jsou konečně aspoň trochu povedené :-) Začínám se v tom orientovat!:D
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)
x
To první je hezčí :-) ..

Fashion

4. dubna 2012 v 12:42 | Madalajn |  Volné layouty
Další spatlanice v PS a pochlubím se i že mám CS 8,fakt osmičku!:-) :D Nic moc ale na to že je to můj první lay v photoshopu tak celkem i ujde :-)
Náhled najdeš tady
Pokud se ti lay líbí,napiš k tomuto článku do komentářů a domluvíme se :-)
Fň, tak co? =)


photoshop aneb pokus o oddělovače

4. dubna 2012 v 8:58 | Madalajn |  Grafikaa
Ták, snažím se sama něčemu naučit v photoshopu a zatím mi to moc nejde, je tam tolik funkcí bože!:-D Mluvíme tady o oddělovačích :D
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)
x
x
x
x
x
x
x
Jsou pkně barvené,však?:-D .. =)

Pokus o inteligentní článek č.1 :D

3. dubna 2012 v 15:37 | Madalajn |  Deníček
Fň,fň,fň,fň,fň,fň,fň,fň .. Jsem šťastná,sice dvě umřeli ale Sofinka je zdravá :-) S porodem prý byli komplikace a museli jet na veterinu prý to bylo drama ale užje všechno ok :-) Fenka má ale málo mléka tak je musí dokrmovat a doufají že se jí ještě udělá. Jsou to velké štěnda, takové štěně po narození má být velké jako průpiska a tohle! Sofie jedna vyžraná!:-D :D Fenečka je moc krásná, nemyslím tím Sofču ale její maminku, je krásná :-) Pod článkem je ještě jedna fotka co mi poslal pán Sofči .. Přeju hezký den =)

Pšním se, pyšním! Posílám každému kdo je online!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBE MI!

2. dubna 2012 v 21:22 | Madalajn |  Deníček
Brzo asi odpadnu 39 horečka ale čekání stojí za to, čekala jsem na e-mail. Myslela jsem že my opravdu hrábne, nutně potřebuju spánek ale pyšním se s ní na fejsbůku tak i tady. Narodilo se osm štěňat ale bohužel dvě umřeli, jediná fenečka ve vrhnu, naše Sofinka kterou vidíte na fotce :-) Je nádhernmá a ojedinělá flíčkem na bradičce :-) !!! Huuuuuuuuuuuuuu je tak nádherná, vidím fialově a teďčerveně.. bože to je krásný pes!! Snad nebudu plakat .. Je krásná, snad bude zdravá a bude mít s náma nádherný život. Teď vidím žlutě,á teploměr,super..mám to k 40 teplotě?úžasné.. matka řve.. asi se mám jít koupat.Nuž matce nelze odporovat .. celkem mě hrabe, nic jsem nekouřila.. divné však? No, kochejte se pohledem na to krásné psí miminko a jdu jdu padnout do vany. ZDUŘ!

Fialové cosi

2. dubna 2012 v 15:42 | Madalajn
Po delší době se ozývám,teď už snad budu přidávat pravidelně :-) .. Tenhle,říkejme tomu blend jsem dělala do Graphic Rainbow fantazy .. :-) Moc se mi to nepovedlo, nelíbí se mi barva i když zadání bylo "fialová" :D ..
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)