Březen 2012

Fuuu!!!!!!!!!!!!!!

31. března 2012 v 12:32 | Madalajn |  Deníček
Teď tady moc nebudu,objevím se možná příští týden nebo tak nějak. Doma nějaké problémy.. Navíc se ztratila kůzlata a navíc teď bude ten velký úklid protože budou velikonoce.. No,prostě mě tu teď nečekejte :-) čus.

"Aj.. ne Ajkou!Fuuj.."

28. března 2012 v 18:27 | Madalajn |  Koňské lásky
Chtěla jsem nějak zarazit tu bolest tak jsem skusila natočit kůzlata ale ty jak na potvoru zrovna dneska nebila akční tak tu mám dvě fotky Ajky :-) Ten nadpis.. no pochopíte u druhé fotky :-D Kdo ne, to čuně mě olízlo ale předtím se napila takže ještě lepší :D .. určitě znáte ten hnusný pocit když se váš pes napije a pak vás začne olizovat :D :-)a
Fň,na fotce mi to hodně sluší že?:-D Zuby už tolik nebolí,ten člnek předtím jsem psala když mi odeznívali ty injekce ale teď už je to celekm v pohodě,buď to a nebo konečně zabírá brufen :-) ..
Jinak,založila jsem si rajče, mám milionšest fotek z dnešního dne a dávám sem jenom dvě, kdo by měl zájem,ty ostatní najdete na http://norickhorse.rajce.idnes.cz/.Budu to takhle dělat,stejnak se chci o fotky podělit nejen s blogem :-)
Na většině fotek jsem já s koňma,spíš s Ajkou takže nelekat ale slibuju víc fotek na kterých já nebudu :D :-)

Úžasná,slovy nepopsatelná bolest.

28. března 2012 v 10:56 | Madalajn |  Deníček
Fakt, kdo nemá co dělat a chce zažít extrém, nechte si vytrhnout dva zuby rázem a bude. Je to opravdu krásná bolest, uplně perfektní! ..Dostala jsem čtyři injekce, zuby nešly ven svině jedny, myslela jsem že mi i se zuby utrhne hlavu a oni ne furt vylézt ven! Takže paní zubařka zakročila, vzala takové cosi a celkem to bolelo a bolí doteď ale hlavně že je vytáhla. Když pomyslím že takhle trhat půjdu ještě ty spodní a vysekávat osmičky, úžasné! Navíc mi tam nechala takovou skořápku nebo co a všimla jsem si toho až jsem vydělala ty polštářky co sáli krev.Jsem drsná, vytáhla jsem si to holýma rukama sama a možná proto mě teď bolí celá huba.Hlavně že ta "skořápka" je pryč, bolela a napuchlo mi to než jsem dojela domů.. Fuuu a příští týden ještě ty spodní dva a v patnácti vysekávát osmičky, perfektní. Sežeru brufen a jdu koukat na PLL,čau.

"Drž hubu,užívám si poslední chvilky mích zubů.." :-D

27. března 2012 v 16:34 | Madalajn |  Deníček
Zub moudrosti - Teď už víšFň, opravdu si užívám poslední chvilky se svími zuby :-D Zítra je jdu trhat, naštěstí ne "ty" *skurvené* zuby moudrosti ale pětky :D A bohužel všechny čtyři rázem :/ Bojím se, budu mít nateklou celou hubu, aspoň nejdu do školy :-D Ale celekm se bojím, budu jich trhat kvůli rovnátkam aby se mi prý nějak posunuli dopředu bo, co :-D :D Dneska mám dobrý den, jak většinu ostatních pokud nemyslím na Senďáka ale dneska je to supr pupr den :D Celý den vysmáta jak pětikačka, známky ok a neustále se něčemu chlámu (směju) :D Takže zítra pěkně veget doma :-) Momentálně, když nemůžu čumět furt dokola na TVD - ne že bych nemohla ale začlo by mě to nudit :D - jsem začala koukat na PLL - Pretty little liars :-) Je to celkem dost dobrý seriál,zatím mám rozkoukané první tři díly :-DD :D Ale zdá se to jako fajn seriál :-) Momentálně nemám ještě dostahovanou první sérii a neni to ani moc kde k stáhnutí, kecám,ulož.to je toho plné :-D :D jsem to ale veselákopa co?:D .. =D Včil (teď :D) čtu Hrobku, od Kate Mosse je to moc pěkná knížka o patnáseti stránkách :-D No.. myslím že dneškem jsem si dostně prodloužila život, kdo neví co tím myslím je suchar jako můj třídní :-D Zduř. :D

Debilní Kecy.. :-D

26. března 2012 v 15:45 | Madalajn |  Videa
Určitě všichni znáte a kdo ne,ať se koukne :D Stojí to za to :-) :DD

Jak naučit koně "úsměv"?

26. března 2012 v 15:21 | Madalajn |  Pro koňáky
Už dlouho jsem podobný článek nepřidala,tak tady ho máte :-) Vše je to ode mě,od mích zkušeností tak prosím nekopírovat a nebo se zdrojem,dík :-)

Je to celkem jednoduché,chce to hlavně trpělivost a dostatek piškotů nebo koleček mrkve :-) Hlavně pozor na prsty! Vezmeme třeba ten piškot a položíme ho koni na horní pysk,pochválíme a nezapomínejme říkat třeba "úsměv" aby si to kůň líp zapamatoval. Takto opakujeme dokud koník ten horní pysk nezačne "ohrnovat" nahoru,pořád říkáme ten určitý povel. Někteří koníci dávají hlavu nahoru tak,že neni možné vykonet tento úkon ale i to se dá šikovně zvládnout.Uděláme to tak,že ten piškot prostě tlačíme na ten pysk a mlsnost koně dovede k tomu že jednoduše ten pysk ohrne. Když toto budete opakovat každý den třeba třikrát nebo pětkrát, koník se to brzo naučí ale chce to opravdu pořád opakovat.Proto je důležitá trpělivost,někdy vám pamlsek prostě sebere ani nebudete vědět jak :-D naučila jsem to hříbě takže je to celkem snadné :-)

Foto je moje,já s Ajkou,někdy se na fotky šklebí a na některých se směje když ji opravdu donutím :-D PROSÍM,KOPÍRUJ SE ZDROJEM!

Horses ..

25. března 2012 v 20:14 | Madalajn |  Volné layouty
Něco takového spatlaného,líbí se mi snad jenom ty barvy.. možná i trochu ten layout :D :-)

Náhled najdeš tady
Pokud se ti lay líbí,napiš k tomuto článku do komentářů a domluvíme se :-)
Libí?Nelíbí?

Layout č.8

24. března 2012 v 20:04 | Madalajn |  Layouty blogu
Přesně po měsíci se tu nachází nový layout :-) Mě se líbí,je takový světlý a tmavý dohromady,je to něco z přírody i když jsem chtěla ještě jarnější ale mě se líbí :D :-)

-Spokojenost:přes 100%
-Doba trvání:Uvidíme :-)
-Datum vytvoření:24.března
-Náhled:TADY
-Grafik:Já
Mě se hrozně líbí,i ty barvy..Je takoví už jarní :-)
Taky se vám tak líbí?:)

Sendy

23. března 2012 v 20:59 | Madalajn |  Deníček
Láska,nebo to co k tobě cítím nejde popsat jedním slovem.To pouto,přátelství,důvěra,věrnost.. Nejde to slovy popsat,bylo to až nadpřirozené,to pouto mezi námi stále trvá,věřím že se spolu setkáme,věřím v ten krásný sen který jsi mi dal.Věřím v tebe,miluji tě. Nádherný sen.. kéž by byl i skutečností!Žil jsi,skotačil jsi se mnou ale v podobě fenky která k nám má příjít, cítila jsem ze snu, že jsi to ty. Sendy,proč jsi mě opustil? Proč si po sobě nechal tu odpornou díru, která bolí a bolí a nechce se zahojit? Proč?Proč? Miloval jsi mě,byl jsi mi věrný a já tobě taky.. Jak moc mi chybíš,jak moc tě miluju.. To vše jsem si uvědomila až po tvé smrti. Sendy,bez tebe se to nedá zvládnout. Byl jsi opora ,byl jsi mé srdce které s tebou odešlo. Necítím nic,lásku ani bolest vůči ostatním lidem či zvířatům, jenom k tobě cítím obrovskou lásku a ještě větší bolest z rozchodu nejlepších přátel. Prosím vrať se za mnou, steskem po tobě asi brzo umřu! Nedá se to vyléčit, aspoň se mi zase objev ve snech,můj milovanýpříteli..
Nezbývá než čekat a doufat že to někdy přejde,že to snad přebolí.. Pochybuji,pouto mezi mnou a Sendym je věčné,nadpozemské. Těšila jsem se ze snů s ním,měla jsem dva krásné sny,chtěla bych další ale opravdový,aby tu se mnou byl,aby sdílel mou bolest a moji radost. Mám pocit že tu díru nezalepí ani Sofie, jenom setkání s ním. Věřím v to, že se s ním po smrti setkám, že na mě čeká. Potřebuju ho a moc :-'( Jak moc mi můj vousáč chyb..nedokážte si to ani představit! Bez nejlepšího přítele je život kurevsky těžký.

Vem si nás!Rovnátka?Mám vás v p* ;-)

23. března 2012 v 16:03 | Madalajn |  Deníček
Jebu na to,nosím je jenom večer a měla bych i přes den :-D Už jsem je asi týden přes den neměla no. :-D Zítra si je asi dám,možná dneska.. Jituš mi zas dá,to je moje zubařka mimochodem :D Zítra sadíme brambory,moc se netěším ale aspoň nebudu zavřená doma =) .. Dneska je nádherné počasí,nemyslíte?Tři dny po sobě je u nás odpoledne nad dvacítku a večer neni ani nějak xtra zima,už ani netopíme :-) ..Jináč,Ajule má dneska narozeniny :-) Kočka jedna,už slaví tři roky :-) To je šílené,kupovali jsme ji jako půlroční hříbě!=) Jsem ale ráda že ji máme, nelituju minuty co jsem s ní :-) Už jsem jí přála,moc to nepochopila ale líbilo se jí že jsem donesla mrkev :-D ..takže zítra se neozvu,budu unavená.. Máme totiž ple s brambory asi 12 hektarové takže makačka ale už jsme zvyklí :-) čuus =)
P.S:Neseďte u complů,venku je krásně!:o)

Kusovka 1.5

23. března 2012 v 15:47 | Madalajn |  Kusovky koní
ňuf.

Spring

23. března 2012 v 15:43 | Madalajn |  Grafikaa
Srdcovka,moje nota.. Příroda!:-) I když jsem to trochu posrala s barvama :D ...
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

Shoot - Andalusan

23. března 2012 v 15:28 | Aika* |  Photoshooty


Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

22. března 2012 v 16:34 | Madalajn |  Deníček
Když se mi naposledy díval do očí,viděla jsem v ních smrt.Z očí mi proudem vytekli slzy a objala jsem ho,řekla jsem mu něco co žádnému člověku.. "miluji tě" políbila mu čelo a chtěla zahřát to slábnoucí,studené tělo,které bylo vždy plné energie a jeho aura zářila všemi barvami.Svím objetím jsem mu chtěla dát kus mého srdce,tak jako on mi dal celé to své.Chtěla jsem ho utěšit,tak jako on utěšil mě jediným,milujícím pohledem plným přátelství,důvěry a lásky.Jeho pohled byl vždy věrný,jeho pohled hledám teď a pořád.. Pořád si říkám,kdyby teď byl se mnou,skákal by po mě,olizoval mě ruce,dělal by mi to co mě tolikrát nasralo a teď bych za to umřela.Jeho sotva dýchající plíce a srdce které jsem slyšela,které se snažilo.Chybíš mi Sendy,ani nevíš jak moc tě miluju,jak moc mi chybíš..!

Po svém výlevu můžu něco napsat o budoucím štěněti které k nám přibyde.. Bude to teda Sofie protže Stela je jako "máslo" a nikdo nechce volat na psa jako na máslo.Ve škole fajn,byla jsem zkoušená z fyziky a dostala jsem 1 dvakrát podtžená a ještě mi napsal výborně připravená,asi se mu líbím :D .. No,to štěně se ještě nenarodilo ale i tak budu furt o něm psát :-) Ahoj =o)

"Na to zapoměň!" "Na to si vzpomenu!!!"

20. března 2012 v 17:02 | Madalajn |  Deníček
Tak to asi bylo když jsem doma řekla o svém nápadu,pojmenovat naši budoucí fenku jménem Aisha :-D Prý jsem blbá,tak hnusné jméno .. No nic,takže jsme včera vymýšleli nové,no.. :DD Celkem mě to dostalo,nevím sama proč :-D Včera jsme vymysleli dvě jména :-) první je Sophie a druhé Stella :-) Ráda bych slyšela Váš názor,takže prosím do komentů,díky!=)
Na fenečku se těším ale dneska a mě zase spadl nějak smutek kvůli Sednym ..:-( Prostě,ještě to neni "zahojené",myslela jsem že už ok ale asi to nebude ok ještě dlouhou dobu.. Snad pomůže pejsek :-) :/ Štěňátka se mají narodit tenhle týden,s pánem jsem už domluvená,drží nám fenku,potom pošle fotky a chci se s ním i domluvit na návštěvě, pokud nás bude chtít vidět :-D :D Pán je kamarádčin strýc takže špatné úmysli určitě nemá ale vidět to štěně je určitě lepší než ho vidět jenom na fotkách :-) . Ve škole je to zatím jakš-takš,až na fyziku,bléé..
Fň,dneska máme první jarní den :-) Bylo nádherně,ráno u nás sice mrzlo ale přes poledne jsem se slunila, sice v hnusné škole ale i tak :-) Ajka ok, Mariku bolí nožka,má nateklí kloubek a plnou šlachu :/ ..ahoj.

Kusovka 1.4

20. března 2012 v 15:32 | Madalajn
Naprosto pro mě dokonalé! Našla jsem na googlu protože mi we♥it nefunguje..

Aisha

19. března 2012 v 16:42 | Madalajn |  Deníček
Aisha je arabsky živá,ano přemýšlím nad jménem naší budoucí FENKY.Rozhodli jsme se pro fenku.. Proč?Jednoduché,fena je doma,neutíká,je hodná milá a cvičitelnější než pes..říkali :D Ne,volali jsme s tetou a ona řekla že pro nás fena bude ideální po zkušenosti ze Sendym.Sendyho několikrát srazilo auto,asi 5xbyl na hranici mezi smrtí a životem.Utekl,někdo nám ho vykstroval tak,že vzal drá a podvázal ho. Nešlo ho zastavit,buď se prokousal nebo utrhl vodítko.. Jeho touha po volnosti byla asi taková jako je ta má..! Chápala jsem ho,břečela pro něj když se dokulhával a z úst mu kapala krev,všechno to přežil ale já skoro ne.Proto fenu,fena neutíká.Když se bude hárat dávají se prý plenky nejmenší velikosti :-D Jsem zvědavá :-) Pán (debilní že píšu "pán" ale nechci tu nějak zveřejňovat jeho jméno,ani to moje =)) Prostě pán mi včera napsal že pokud máme vážný zájem tak ať se mu ozveme,aby vědět jestli má nechat kupírovat nějakému štěněti ocas - mi chceme jedině kupírovaného knírače,proboha,kdo kdy viděl knírače s ocasem? ..protože se to musí nechat dělat do štěněcích max. tří dnů protože nemá ještě dostatečně vyvynuté nervy takže to ani necítí :-) Já se cítím konečně šťastná!Ozvalo se mi víc lidí ale jenm ten "pán" splňuje moje požadavky :-) Někteří jsou moc drazí a jiní nejsou ani knírači :D včera mi napsal jeden pán a říkal že má volné dvě štěňata,potom mi napsal že se omlouvá a že jeho manžel už je dávno zadala :-D Příjde mi to vtipné,nevím ani proč :D Takže fena jménem Aisha..po "rodinné schůzi" se prý ještě domluvíme :-) Tvl já se tak těším na půlku května!To totiž štěndo půjde k nám :-) ....... Dneska jsem byla ostříhat to moje tekuté zlato :D Ne opravdu,vlasy po prdel s oslňujícím blond odstínem (jenom na slunci jinak hnusný vyzvracená barva).No,z mích vlasů po zadek se stali vlasy do půl zád,fň! Ale už je to potřebovala,cítím se lehčeji :D No.. já jdu,informovat o štěněti budu pořád!Ahoj =)

Zelená

18. března 2012 v 20:08 | Madalajn |  Volné layouty
Tak,spatlala jsem další lay.Samozdřejmě,moje jednoduchost :-) Celkem mě nadchl,nevím co se mi na něm tolik líbí alelíbí se mi :-) Prostě ty listy a to barevné sladění.. =)

Náhled najdeš tady
Pokud se ti lay líbí,napiš k tomuto článku do komentářů a domluvíme se :-)
Co na něj říkáte?:-)

Sháním,sháníš,sháníme...

18. března 2012 v 15:34 | Madalajn |  Deníček
Tak,nevím kolik zvás by bylo ochotných mi pomoct ale i tak to zkusím.. Hledáme štěňátko malého knírače,nejlépe černého bez PP s kupírovaným ocáskem.Na pohlaví nezáleží a na barvě zas tak moc taky ne.Mám podaný inzerát..
Podrobnější informace jsou tady:

Ozval se mi zatím jenom jeden pán.Čeká prý příští týden vrh jeho černé fenky :-) Bohužel ale,štěňátka by byla křížený s bílým kníračem.. To by nám zas tolik nevadilo ale cena se mi zdá celkem hodně,2000kč za bezpapíráky a navíc křížená barva.No,odepisovala jsem mu a uvidíme jak to dopadne :-) Snad napíše i někdo jiný ale jsem ráda i za jeden e-mail a navíc ten pán je hned dvě vesnice od té mojí takže je to super :-)
Tento víken je naprosto skvostný!Užila jsem si ho s koňma ale i doma a venku na sluníčku.Včera tahání dopadlo úspěšně ale Ajka byla šíleně unavená a když jsem jí sundávala pobočky tak se zhroutila.. No ale naštěstí se jí jenom roztřepala kolena tak sme ji nechali celý den v maštali a dneska už zas řádí v ohradě - ten můj magor běhá nahoru a dolu :D Chtěla jsem to natočit ale nemůžu najít foťák :-D Ale Marie.. Moje milovaná Marika.. Zase ji zlobí noha :// včera jenom táhla půlhodinu vůz a dneska má opuchlé klouby na pravé,přední noze,snad to zase bude ok.A navíc má naběhlou šlachu,zatím nekulhá ale do večera bude :-(( Namastila jsem jí to a dala hojivý obvaz ale to už se nikdy nezahojí.. Snad zítra bude líp,no.. Zítra,fuj pondělí.Zase debilní pěstitelky..fuj,fuj,fuj!Jinak by to mělo být ok :D :-) Potom popíšu situaci s tím štěnětem,když pán dovolí,ukážu i nějakou tu fotky :-) Já jdu,čus.

Bla,bla,bla,bla,bla,bláá

17. března 2012 v 11:49 | Madalajn |  Deníček
Neozvala jsem se,protože u mě včera spala kamarádka a před chvíli teprv odešla :-) Bylo to fajn,kecaly sme o hovadiná,klucích,psech,koních a všech možných hovadin asi do jedné ránaa pak sem nějak usla v rozhovoru :-D Klasika,spal sme spolu na jedné posteli,světlo zhaslé a kecali,kecali :D Nejlepší kamarádka :-) Známe se už od školky,příjemný to člověk! Dneska ráno nás zbudil kohout tak sme se šli projít a objevili jsme snad neobjevené :-D šly jsme do lesy po různých lestách,po potoku i v potoku a pak sme někam šli a narazili jsme na takovou malou ale krásnou louku,někdy tam zajdu a vyfotím ji :-) úžasná loučka uprostřed lesa,krása!=) No a chodili jsme opravdu v potoce,byl na něm tak 20cm tlustý led :-) Ona fotila mobilem ale slíbila že mi fotky pošle :-) Slovama to nejde popsat,dnešní den a toho sluníčka!Opravdová nádhera,rozplývala jsem se skoro :D :-)
Plán na dnešní den je úklid jako každý sobota a večer se asi kouknu na nový díl TVD,nemůžu se dočkat! Večer si asi pusním předposlední díl a pak poslední,chvilku si budu číst a pak musím dospat ten včerejšek :-D Neozvu se,je venku tak nádherně!Akorát jdeme s koňma do lesa vytýhnout nějaké dřevo :-)
Tak ahoj,příjemný slunečný víkend!=)

Horsemanship :-)

15. března 2012 v 19:37 | Madalajn |  Ostatní věci okolo koní
Naprosto nádherná ukázko toho,jak krásně jde s koněm spolupracovat,jak se jde vcítit do "jednoho" :-) Jde vidět že pán a ten krásný kůň jsou parťáci nějaký ten pátek a že spolu toho mají dost zažitého,úžasný kůň a skvělý chlap! Taky jsem se s Ajkou pokoušela o "hosemanship" jako.. Párkrát to šlo bez uzdy jenom na hlas ale moje Jája je ještě hříbě :D :-)) Ale jsem rozhodlá je s ní něco na tenhle zbůsob dělat určitě budu protože už teď má základy na western postavené :-) :))

"Kde máte Sendyho?"

14. března 2012 v 17:49 | Madalajn |  Deníček
Takový úžasný dotaz jsem dneska dostala od sousedky ale ptá se i víc lidí protože všichni byli zvyklí že Sendy byl prostě všude a u každého.Sousedka se ptala proto,že Sendy se u nich vyhříval u hlavních dveří,ráno tam nádherně svítí a Senďák tam vždycky ležel.Jde vidět že chybí všem ne jenom mě.. Moc lidí se na něj ptá a když jim řeknu že umřel (ano,už to dokážu napsat nebo říct bez slz) tak řeknou že jim bude chybět nebo že je jim to líto.Jedna z vesnice si i pobrečela a pořád ho omílela .. "vousáč černý,malý!Jak mi bude chybět.." Měla jsem chuť jí lisknout ať se přesto přenese ale já jsem řvala pořád.. Teď už na něj jen vzpomínám v dobrém a zabolí mě přitom u srdce..Miláček.
Jinak,nemůžu se dočkat pátku,už jen proto,že konečně víkend s hřebčákama ale i nový díl TVD,mám celkem absťák :D .. Fuj,dneska jsem byla zas na rovnátka,zubařka mě vždycky roztrhne koutky a když k ní jdu tak je mám pokaždé takové zahojené-nezahojené a ona mi je roztrhne,kráva blbá :D :-D Už jsem jí to i říkala ale jí je to jedno,řekla mě že má ruce dezinfikované,že se nemám bát :D Ale kdo to má potom léčit,hmm?:-D No,dneska hodlám volat tetě jak je na tom v hledání mého budoucího nejlepšího přitele,nebo jenom přitele... ?Ajka vypadá jako by mě držela a je na mě milá,chová se kamarádsky a nutí mě se smát tím,že za mnou běží s úsměvem na tváři (flámováním) a když doběhne tak pozdraví krásným zaržáním :D :-) Zlatíčko moje malé =) Dneska se nám narodila tři jehňata =) Kůzlátka jsou ok,někdy musím nafotit jak spí protože to vypadá jako by byla mrtvá :D :-D Mají se mi ještě rodit malé morčata.. :D Kůzlata potom natočím až začnou dělat hlouposti :-) Teď se asi půjdu učit jednu báseň do češtiny a pak číst :-) čus.

4 oddělovače

14. března 2012 v 17:26 | Madalajn |  Grafikaa
Různé oddělovače.. Líbí se mi dokonce všechny!:D
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

Zase barevné oddělovače :-D

13. března 2012 v 19:06 | Madalajn |  Grafikaa
Fň,stejně hnusné barvy i oddělovače..KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

Kůzlátka :-)

11. března 2012 v 11:13 | Madalajn |  Fotkyy
Včera se nám narodila kůzlata :-) Tři malé povedené kozenky!Nebyla bych to já kdybych je hned nevyfotila :D Neni to bleskem!Oči bych jim netýrala.. Jsou pěkní,velcí a vůbec,jsou rozkošné :-) Fotky jsou hrozné ale je nešlo vyfotit,takové malé prďolky.. Byli ještě mokří a ještě se nemohli moc postavit na nohy =) Dneska ráno už pili sami ale musíme jim trošku pomáhat,za týden už budou skákat po chlévě :D =)

Tři ťutíci,ještě se neví jestli jsou to kozeny nebo kozlové :D :-)Nuda na youtube :D :-)

9. března 2012 v 19:22 | Madalajn |  Psi
Celkem jsem se nudila a našla několik zajímavých videii s kníračema :D :-) Myslím že nejlepší je to první,stojí za shlédnutí!:-)
Tady jde vidět že panička má na hafánky čas,jsou opravdu dobří :-) Nejvíc se mi líbí povel "BANG!" :-D
Víc v C.Č :-)

Fň.

8. března 2012 v 14:54 | Madalajn |  Deníček
Boží fotka že?Jak jinak než moji milovaní knírači :D :-) Jsou bezvadní,člověk se s nimi nikdy nenudí,vždycky udělají nějakou ptákovinu až se z toho jeden musí smát :D Když pak knírač vidí že se směješ,začne se "smát taky" a to asi tak jak je na obrázku :-D Sendy to dělal taky,furt se culil :-) .. Vždycky tak ukázal zuby a přivřel oči,bobek jeden :D .. Joo,copak Sendy. Já jsem ok,teda aspoň myslím ale ono to na mě zase příjde.. No,ve škole celkem v pohodě až na fyziku a pracovky.Ve fyzice mám 3,3,4 a teď jsem ještě posrala písemku a v pracovkách mám 3 a 5 takže úžasné!Jinak v ostatních předmětech mi zatím vychází samé jedničky,jenom tak zkurvená fyzika..pracovky jsou v pohodě,to bylo jenom roubování a budem ještě dělat tunu hovadin na pozemcích či zkoušení ale ta fyzika!To je tím debilním učitelem co šišlá,prská a je protivný imbecil.. kretén. Musím to nějak zlepšit ale i když se naučím tak písemky seru..Takové kokotiny bereme co mi nikdy v životě nebudou k něčemu :-D úžasné a to samé děláme v matice i když to mi užitečné být může a navíc mě to baví :-) Zítra konečně pátek,když si to tak uvědomuju,tak mám zítra i narozky :-D :-) Jedem se ségrama do města na "kafíčko" a něco si prý vyberu :D Tak uvidíme :-) ..dokonce jsem i zjistila,že Upíří deníky mají ještě jednu knížku takže dneska začnu číst :D :-) čus.

tři avatárky...

7. března 2012 v 16:27 | Madalajn |  Grafikaa
Jsem trochu mimo a navíc si připadám jako bych se koupala v kafe a navíc jsou ty avatary dost odfláknuté :D
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)
xx

čokoládový knírač?!No ty vole!:D

6. března 2012 v 18:01 | Madalajn |  Psi
Tak,právě jsem zjistila že knírač se vyskytuje i v hnědé barvě!Trochu se tu rozepíšu a napíšu něco o zbarveních..
Knírači,mají čtyři základní zbarvení a to černý,bílý,černostříbřitý a pepř a sůl.Teď jsem se dozvěděla,že exiatuje i čokoládový knírač.. u nás v ČR se tedy moc nevyskytuje ale jde o nějaké křížení takže to určitě nebude čistý knírač ale bohužel jsem nedokázala najít žádné přímé informace.. v CČ jsou zbarvení a popis :-)

Shoot - Clevend

6. března 2012 v 17:50 | Aika* |  Photoshooty

Všimtěte si na poslední fotce toho hříbátka!^^
zdroj

Objednej si klikačku

6. března 2012 v 17:50 | Madalajn |  Ostatní
Ráda bych pro vás něco udělala :-) pokud neumíš udělat klikačku ale chtěl/a by jsi,napiš mi do komentářů:

1.Adresa tvého blogu nebo tam kam má být klikačka nasměrována:
2.S kým/čím animaci chceš:
3.Odkaz na fotky/video(můžeš fotky/video nechat i na mě):
4.Nějaké speciální přání?(různé nápisy,rámečky..):
5.Jakého typu animaci chceš?(níže ukázka - nebojte,klikačka bude menší :-D):
1.Přemítání fotek:
x
2.Pohyblivá animace:

Objednej si animaci

6. března 2012 v 17:50 | Madalajn |  Ostatní
Tak,animace mě hodně baví tak bych je ráda dělala pro Vás :-) Stačí do komentů vyplnit:

1.Adresa tvého blogu:
2.S kým/čím animaci chceš:
3.Odkaz na fotky/video:
4.Nějaké speciální přání?(různé nápisy,rámečky..):
5.Jakého typu animaci chceš?(níže ukázka):

1.Přemítání fotek:
2.Pohyblivá animace:

Můj nejvěrnější přiteli,myslela jsem že je to ok ale možná ještě horší..

5. března 2012 v 18:20 | Madalajn |  Deníček
Ac bože,mysela jsem že už to bez tebe zvládám,smála jsem se bez výčitek a myšlení na tebe ale zase to na mě padá...Včera jsem si pobrečela u jeho hrobečku a spadl na mě obrovský nával smutku a bolesti která je snad ještě větší než když odešel.. Brečím,furt..Je mi tak strašně smutko po mém věrném Sendyškovi že přemýšlím že asi žalem omdlím.. Potřebuju ho zpátky! Moc potřebuju mého malého vousáče zpět. Můj svět je tu bez něj černý,občas nějaký ten záblesk světla ale potom zase temnota a smutek,smutek,smutek :-( Doufala jsem že ta díra co ve mě po něm zůstala je zahojená ale neni,možná se jen zvětšuje. Něpotřebuju nějaké štěně co se mnou bude spávat v posteli,potřebuju Sendyho!Sendyho co smrděl a byl neupravovaný,nerad se česal a byl mi oddaný a umřel by pro mě,tak jako já pro něj. Momentálně bych chtěla odejít za ním,žil se mnou celý život a teď tu pro mě neni a já pro něj.Chci ho,potřebuju ho,smutním pro něj.. Sendyšku! (tohohle nádherného středního knírače na fotce jsem našla na googlu..)

Ble,pondělí.

4. března 2012 v 16:06 | Madalajn |  Deníček
6447784069_d0cfe2acb6_z_largeChjo,zítra do školy..mě se nechce!:D Zítra mám poslední zkoušku z roubování,asi to pěkně poseru.. vůbec mě to nejde,dopoledne jsem si to zkoušela a ani ťuk :-D To je jedno,mám ještě šanci si to opravit :-) Zítra se nejspíš neobjevím,po škole jedem s kámoškou ke kosmetičce se rozmazlovat a pak se jdu podívat na ten flag fotbal a třeba se i zeptat jestli berou do týmu :-) je to bezkontaktí hra ale většinou se nedám a někoho srazím :-D přece si nenechám ukrást míč!:-D :D Akorát jsem si půjčila od kamarádky celou ságu stmívání ale hodlám ji číst až za dýl.. Teď momentálně chci dočíst Upíří deníky,pak se pustím do Hrobky,potom ságu Stmívání a mám ještě domluvenou knížku Velkolepé století,nebo tak nějak :D Ale jsem ráda že mám co číst,když nečtu jsem nervozní :-D ..radši už ahoj :D :-)) (obrázek je z we♥it)

Hu,hu..barell racing :-)

4. března 2012 v 13:38 | Madalajn |  Ostatní věci okolo koní
Chtěla bych koně co to umí,chtěla bych to umět!!No ale já si stačím s Marikou která pořád běžíí,vídí křoví ale běží dál dokud ji nedokopu k tomu aby zahnula,to je můj barell racing :-D ..je to to video,ze kterého jsem dělala animaci :-)

přehazování flašek a plechovek od piva :-D

3. března 2012 v 21:01 | Madalajn |  Deníček
Tak nějak to asi vypadá s mojí "chlastající-jezdící" bandou,proto píšu chlastající!:-D Pořád jenom pijeme,já ani tak ne ale nepohrdnu :-D Jelo nás osm ale pilo jenom 7,Andrejka musela řídit :D .. Vypily jsme dvojku zelené a nějaké piva :-D jela jsem nakonec na Marice a Roman (to je ten hodnej stejd,Das :-D)jel na Ajce se kterou se moc nepohodl,dvakrát ho shodila :-D Poprvé když se otáčel na Báru a podruhé ve cvalu když začala skákat a vyhozovat,potvora jedna! Ono je tomu tak,že jakmile začne jeden kůň dělat hovadiny tak se přidají všichni ostatní,i moje elegantní dáma Marika se snažila mě setřást ale já se nedala i když bez sedla to byla námaha se na cválajícím koni který navíc několikrát vyhodí :-D párkrát sme klusali i cválali,Marika do kopců zabírala tak jak jsem to u ní ještě neviděla,šikula jedna :-) Byla sranda,konečně si zase trochu pobrečet v kupě kamarádů,doma by se mi vysmáli že brečím pro starého psa ale oni mě pochopí,vždycky.. pak jseme kecaly nehorázné nesmysli o tom,že mám namožený anál ze sedění na Marice a že jedna kobyla je nadržená na "trenéra" :D prý na něho chtěla zkočit ale myslím že si to ti ožralci vymýšlejí :-D právě celá banda sedí u nás v dílně a za chvíli se za něma vydám..to bude ráno bolehlav :D =// jsme taková banda.. od 14-32 let :D Ale jsou to nenahraditelní lidi kteří podrží :-) Možná to ze mě mluví ta zelená nebo slivka ale mám je ráda :D :-) No.. zítra se ozvu pozdějc,možná ani ne pokut bude akutně blbě.. =D čus.

nějaké fotky..

3. března 2012 v 20:11 | Madalajn |  Koňské lásky
No,protože jsem dneska nevzala foťák tak vám sem dám nějaké fotky z léta i podzimu :-)
NEKOPÍRUJ,tohle jsou autorská práva!

Tahle fotka je z podzimu když jsme poprvé zapřahaly do nového vozu,v levo Ajka kerá svím výrazem říká "Je mi všechno jedno a vedle mě je maminka" a v pravo Marika která svím výrazem říká "vedle mě je moje hříbě a tvářím se na pamlsek" Asi tak.. :-D

Barell racing

3. března 2012 v 19:38 | Madalajn |  Grafikaa
Podle mě ta nejúžasnější westernová disciplína :-) Western je celkově úžasní ježdění,mnohem lepší než anglie kde se kůň nepobízí hlasem ale bičem.. western je souladu člověka s koněm a v anglii je to takové nahovno :D Ještě nenávidím parkur,kůň si při tom jen ničí klouby.. No a teď k animačce :D Je to ta nejdelší animace jakou jsem kdy dělala a dala mi i dooost zabrat takže bych byla rádaza uvedení credits :-) Mám sice animaci otagovanou ale i tak... :-)


"Prdel máš sice dva metry nad zemí ale nohama se aspoň držíš správně,teda.."

3. března 2012 v 13:43 | Madalajn |  Deníček
Water_horse_rider_002_largeTohle se mi neustále vybyvuje když se mnou tatínek "trénuje" :D Já to neberu jako tréninky pro mě,pro mé potěší ale jako buzeraci od otce.. Naštěstí dojede dneska z práce až po šesté a já jsem zkomandovala naši "jedeckou" (a hlavně chlastací) partu,nejspíš někam pojedeme protáhnout ty naše špekaté kobyli :-D Myslím to vážně,Marika má nadváhu.. Ale dostává míň ovsa i sena,a 2x týdně ji běhám na lonžce takže snad shodí :-) No a taky myslím vážně tu vyjížďku :D Nejspíš si osedlám Ajku,protože na Ajce se jezdí se sedlem a já se chci konečeně pořádně naučit cválat western což na ní jenom tak poletuju ve vzduchu a to je špatně :D Já si to prostě neuvědomuju ale ve westernovém cvalu mám jenom prošlápnout paty a při každém vysednutí se do nich jakoby postavit + přidržet kolena a mírně stehna a posunovat pánev dopředu a já se ještě zakláním :-D :D Na Marice je to jiné..tam si jenom užívám jízdu a udržím stehna,lýtka a paty.. Ale zas na Marice neumím tryskat,na Ajce sice taky ne ale udržím se :D :-) Takže pokud se do té doby nabije foťák tak budou nějaké fotky mé ochlastané,jezdecké bandy a našihttp://www.koniny.ic.cz/jizdanakoni/index_image907.gifch přitloustlích koní :D :-D To zase bude prdel.. :-D Jedna z té "bandy" má kobču která je agresivní na všechny koně a když sem posledně cválala za ní tak celou dobu vyhazovala jak blbá..doufám že s náma nepojede :D Sobeckost.. :D Ahoj,když se nezabiju napíšu nebo se ozvu s fotkama :D :-)
obrázek je z we♥it :-)

zase animace s TVD

2. března 2012 v 15:24 | Madalajn |  Grafikaa
A divíte se?Mám absťák!:D Z nějakého důvodu bude další díl až 15.března.. Hrůůza,asi to nevydržím :D .. Tak vám nesu animaci,moc se mi nepovedla,je z proma k 16dílu na který tak čekám :D :-)
KOPÍRUJ SE ZDROJEM,díky :-)

je prostě taková sekaná ale to je spíš i tím videem :/ Ale i mnou :D Víc už se neozvu,jdu uklízet (to je ale nůůďo *PLESK* :-D) a potom půjdu ke koním :-) čus.


"To nebyli střeva,vyšlo jí to ven okem přece!"

1. března 2012 v 15:27 | Madalajn |  Deníček
Asi tak,naše perfektní škola.. Prostě,máme tam myši!Dneska v češtině jedna proběhla třídou a kluci magoři se po ní hned vydali s teniskama a lopatkou i metličkou!:-D Odporné,stála jsem na židli a ječela .. :-D No,stejně ji jeden chytrák umlátil lopatkou a vyhodil z okna,dementi prostě.. Hnus,vyteklo z ní cosi nerozpoznatelného a nabral to na ten smetáček a všem to ukazoval,ktretén :D Fuj,fuj,fuj.. a to tam máme zrovna inspekci!:-DD :D Ale nikdo jim nic neřekl,když dojdou do třídy,všichni se musí jen přetvařovat a dělat že tu školu milujeme i když opak je pravdou :-D ...Díky Danielce ♥ (ano,myslím tebe,dívko z Týnu nad Vltavou :D) jsem se rozhodla natočit při nějaké kokotině Ajku i Mariku :-) jsem celkem dost happy člověk takže výřezi jsou u mě časté - jsem si jistá že v tom video tomu bude taky tak :D Směju se,pořád a pořád,i nesmyslným věcím :D Jako byla třeba tady tahle věta nebo učitelovi kterému přeskočil dneska hlas :D Protože smíchem se prodlužuje život,asi budu nesmrtelná cha cháá :D :-D No.. jdu číst,seru na blog :-) Nashledanou =)