Včera mělo být "procházkové útery"..

22. února 2012 v 16:38 | Madalajn |  Deníček
A nekonalo se.. Už ve čtvrtek jsem měla vymyšlenou trasu.. Nezmůžu nic,odešel tam odkud se ještě nikdo nevrátil,bohužel.Chybí mi tu ten můj vousáč moc,nikdo za mnou neběhá po zahradě,nikdo mi neolizuje ruce,nikdo na mě neskáče.. Jsou iv ěci které se Sendym byli spojené tak,že jsem si to ani neuvědomovala.Když jdu verandou pokaždé se podívám z okna protože naproti toho okna vždycky spával, jdu okolo boudy a dívám se do kotce jetli tam nespí.Je to šílené.. Bolest neutichla,smutek taky ne :-( naši už vymýšlejí s novým psem ale já nového asi ještě nechci,příjde mi divné tak brzo "vyměnit" Sendyho. Jasně, ta díra po něm by byla zalepené nějakým štěnětem ale já nevím jestli už chci psa.. je jasné že to bude malý knírač protože je pro mě a moji rodinu ideální.Malý,milý,chytrý,přátelský,učenlivý,snáší ostatní zvířata a neni náročný na pohyb. Mamka dokonce řekla,že by býval přes noc doma..Myslím toho psa :D prý by klidně mohl spávat se mnou.Nechápu to,když byli bouřky kterých se Sendy hrozně bál,nemohla jsem ho vzít domů.. A teď?Je to divné,všechno je divné a je tu bez něho hlavně smutno a prázdno.. určitě chci nového psa ale tak brzo?Jasně,než se nějaký sežene bude to trvat dýl ale i tak.. Chci Sendyho! A moc,je mi po něm smutno,stýská se mi po něm..ať se vrátí,prosím..! Už se o něm zmiňovat nebudu,vhání mi to slzy do očí..
Dneska jsme s Ajulí trénovaly práci ze země,šlo jí to výborně :-) Couvání,v pravo a v levo,úklona,protažení a pak trocha pohybu na lonži a přechody :-) Všechno to zvládla skvěle až na přechod z klusu do cvalu ale to neni zas až moc důležité.. S Marikou jsem taky chtěla dělat práci ze země ale když mě uviděla s bičíkem v ruce a oranžovou lonžkou utekla na kopec,na kraj pastviny čím mě celkem nasrala tak jsem se na ni vyprdla.Ajku se učím usmívat :D Vůbec jí t nejde ale už začíná chápat co po ní chci :-D Možná bych mohla dát návod jak to koně naučit :-) Dnesk je to velký výkec.. Ahoj :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Že neklikneš na tu pomlčku?:D

-

Komentáře

1 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 22. února 2012 v 17:42 | Reagovat

Pěkný dess a pěkný článek.Jen tak dál..

2 Das Das | Web | 22. února 2012 v 18:32 | Reagovat

No.. za hodnu jsem měla.. těžko říct. :D Oni totiž osmičky a devítky mohli jet do Techmánie a kdo jsme nejeli, tak jsme byli všichni spojený dohromady - obě devítky a obě osmičky. Bylo nás celkem 24, což je zvláštní, nás bývá ve škole 15 a to už je nás hodně, když se nás sejde 15. :D Celkem v naší třídě máme 18 lidí. :)  Takže jsme jeli podle rozvrhu 8.A, ale stejnak jsme skoro nic nedělali. :)

Hele, neřekla bych, že je to zas tak brzo. ;) Však ono potrvá než se nějaká březí fenka najde a potom stejnak budete muset po narození štěňat tak dva měsíce čekat než vyrostou. U některých zodpovědnějších chovatelů dokonce tři. :))
J8 bych tomu dala všemu volný průběh, ono to nějak dopadne! :) Zatím je to jen pár dnů.. Za chvíli už to bude lepší a časem budou myšlenky na dalšího psa. :)
Ajku učit usmívat? :D To ybhc chtěla vidět! Jste šikulky! :))

3 Das Das | Web | 22. února 2012 v 19:23 | Reagovat

To s tím omezeným počtem štěňat mi přijde nesmyslné.. ale když už o tom tak přemýšlím, tak je to logické. Zabrání se tak genetickým vadám.. Ale je to hezký, že se ty nechtěné štěňata snaží dát do dobrých rukou. :)
Já myslím, že Sandy stejnak chce, abyste byli šťastní.. takoví psi už prostě jsou.. :)

Pfúúú.. článek o štěňatech. No, něco primitivního bych možná dokázala sepsat, ale.. Už si toho moc nepamatuju, když byl Falkouš malý a v té době jsem hlavně o psech nevěděla absolutně nic. Ale když o tom tak přemýšlím.. něco byhc napsat dokázala. :) Tak napíši, ale až to pořádně promyslím. :)
KOně jsou holt chytří.. :) Vždyť taková poklona pro ně.. co to pro ně musí být námahy, aby ji udělali.. než to svoje tělo složí.. :D Obdivuju tě!

4 Das Das | Web | 22. února 2012 v 20:30 | Reagovat

Tak hele ono všechno pude automaticky.. ani se nenaděješ a už to vyroste. :) Stejnak z počátku to jen žere, venčí se a převážně spí. :D
Ale článek ti napíšu. :) To ti slibuju! Ale nejdřív si musím někam napsat poznámky, abych na nic nezapoměla. :D Během mytí vlasů jsem si tak nějak uspořádala v hlavě všechno, co by bylo třeba o tom napsat. Ale jen takové základní.. :) Snad ti to pomůže. ;)
Hele, já výchovu Falčího zvládla dobře a to jsem v kontaktu s žádným psem nikdy moc nebyla. Vlastně do tří let ano, ale kdo si z těch let pamatuje, že. :D Ale troufám si tvrdit, že mě docela hodně poslouchá, víc než rodiče a ségru. Na bratra nejspíš nemám. :D Stejnak by se pes strhal hlavně pro bratra a pro rodiče. :D

5 Das Das | Web | 22. února 2012 v 20:32 | Reagovat

Já zas hovno vím o cvičení koní. I když tý litaratury o nich mám taky načteno dost. :D Dřív jsem měla šílené období koní.. časopisy, knihy a oplakátovaný koňma celý můj kout pokojku. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama