Září 2011

Je nádherný podzim,já na vás seru a úúplně pozastavuju..

24. září 2011 v 9:28 | Aika* |  Deníček
Je nádherný podzim,kobyla kulhá a já se budu zahazovat s blogem?To určitě ne,prostě pozastavuju uplně,na plné čářemhrozně moc :D .. nemám čas,musím se učit a Marika navíc kulhá takže mám o starost navíc :'( Doufám že se nezlobíte ale ve škole celkem fuška,máme nějaké nové debilní učitele se kterými nejde vyjít takže zatím mám pár jedniček,nějakou dvojku a jednu čtverku - dobré že?:D :// prostě na blogu se po tomhle článku objevím asi až o vánočních prázdninách nebo až někdy ke konci školního roku,nevím.
Možná se objevím za týden,možná už nikdy ale to pochybuju,nevdržela bych to :D ... prostě neni určitá doba do kdy bude pozastavení trvat,svím oblíbencům bych napsala :) Ale stejnak mě těší to,že tady nejsem dva týdny a na blog stále chodí lidi!Včera tu bylo 16lidí,dobrý ne?:D =)TProstě blog je teď v pozastavení,umučte mě za to!:) Já radši mizím než napíšu nějakou spatlanou blbost a někdo si to přečte.. Mějte se krásně,na mě nezlobte a ahoj třeba za půl roku =)

EDIT - [2.10.2011] • Marika je v pohodě,už nekulhá jenom sem tam pokulhává,nechtěl se mi psát nějaký další článek tak píšu sem :D Pozastavení furt trvá,občas sem chodím ale ne moc často.. No to je jenom takové oznamení,mějte se hezky :o)

Učit se mučit se..

11. září 2011 v 15:40 | Aika* |  Deníček
Nazdárek :D :) Musím se UŽ učit takže to tady bude vipadat ještě víc neaktivnějc než do teď.Budu tady bývat asi jenom v pátek nebo neděli,prostě o víkendu..Zítra skoušení,mám ještě několik úloh..Už mi z toho celkem hrabe :D V sobotu mám odreagovaní,jedem na hubertovu jízdu takže s kobylama trénujeme a to už nemám žádný volný čas :( Teď to vypadá že se jdu nachystat do školy,dodělat si úkol do matiky a potom se vrhnu na (m)učení do odporné chemie,v pátek sme měly v téhle hodině výbuch - aspoň něco pozitivního ale byl malý.. :( :DD No ja asi jdu na to,moc se mi nechce..komu taky jo že?:D Takasi za týden ahoj :)

Shoot - Appaloosa

11. září 2011 v 14:52 | Aika* |  Photoshooty


Fialové a modré popisky

11. září 2011 v 14:44 | Aika* |  Grafikaa
Tak,nesu vám dvoje popisky.Jsou ošklivé a mají hnusné barvy :D NEKRÁST!Prosím,uvádějte zdroj :o)
fialové stáhneš tady a modré tady


"Několik pěkných" avatarů

9. září 2011 v 13:52 | Aika* |  Grafikaa
Je jich spíš až moc,asi okolo dvaceti :D Ale dám sem jenom pár a zbytek najdete tady.Než jsem tenhle článek zveřejnila uplynula asi hodina protože blog.cz zase nějak blbne a nešlo mi to zveřejnit.. ://
xxx

A je to tady aneb POLOPOZASTAVENÍ!

4. září 2011 v 14:35 | Aika* |  Deníček
Prostě to muselo přijít,každodením návštěvníkům to je určitě jasné..psala jsem i že bude změna :) Momentálně nemám vůbec žádný volný čas ale občas se mi naskytne :) tkaže proto "polopozastavuju"
vysvětlím.Budu sem chodit třeba o víkendech,nebo když nebudu mít tolik učení nebo když budu mít čas.Můžete čekat že se třeba objevím i jednou za dva týdny nebo taky dvakrát týdně.. Prostě mě pochopte :D Je mi jasné že návštěvnost mě klesne ale žíli mě to určitě neroztrhá jako některým blogařkám které radši sedí u počítače než aby se učily..
No,bude to tu vypadat asi nějak dost neaktivně ale o různých prázdnínách a státních svátcích se budu snažit,slibuju :) Doufám že se nezlobíte ale hiatusy má teď skoro každý blog :D Prostě se budu asi objevovat o trošku míň častějc než doposud :D A moc vám děkuju že ke mě stále chodíte,od úterka jsem see neozvala a včera bylo namém blogu 24 lidí =)
Děkuju.