Červenec 2011

A leje a leje ://

31. července 2011 v 13:35 | Aika* |  Deníček
Jo,furt leje..Už mě to štve :// Včera jsme to ale nějak tak zastihly a na večer jsme byli na suprové vyjížďce :) Ještě teď mi trnou nohy protože jezdím bez sedla a cvalem to neni žádná pohádka :D.. Dneska asi nic nepřidám,neni nálada... Objednala jsem si layout takže to tady konečně bude vypadat snad trochu k světu :D :) Moc děkuju,potom vám sem na ten blog dám odkaz =) No..v sice v dešti ale jdu se podívat za Marikou a Ajkou =) :D
Ahoj =o)

Avatary s Welšským ponym(A)

30. července 2011 v 23:22 | Aika* |  Grafikaa
Tři avatary..Líbí se mi jenom první :)
Líbí se vám?=)
KOPÍRUJ SE ZDROJEM NEBO IKONKOU!

Ty moje cérky :D

30. července 2011 v 16:06 | Aika* |  Koňské lásky
Slíbila jsem fotky Ajky a Mariky a tady je máte :o) Na poslední fotce můžete vidět můj ohon,záda a nohy :D
Na první fotce je Marika a na druhé ve předu je Ajka,v pozadí Mendy ale ta už u s našima koňma neni.. No a na poslední fotce já s Marikou :)

Tak jak to teda bylo?

30. července 2011 v 15:46 | Marci |  Ostatní
Tak,něco o historii tohoto blogu :o)
Když se kouknete do archivu, blog vznikl v únoru ale já jsem tady začala až od března.Tento blog si založila sestřenka a potom mi ho dala :) byla jsem tady až do května 2008 a potom jsem se nějak vypařila :D Zase jsem se vrátila až v roce 2009 a to v únoru a byla jsem tady jenom dva měsíce.Nakonec sme se sem se sestřenkou vrátily obě,za cílem mít dokonalý grafický blog,což trochu selhalo protože sme tady nebyli ani celý měsíc :D (záři 2010) No a nakonec jsem tady já,(červenec 2011) a hodlám to tu zase oživit a nenechat aby blog.cz kvůli neaktivitě smazal můj milovaný blog :o)

A něco o admince co si říká Aika* =)
Jmenuju se ----,prostě nepodstatná věc jak se jmenuju :D Proč mám přezdívku Aika*?Po své kobylce Ajce =) Vlastním dvě klisny,Ajku a Mariku.Ajce jsou dva roky a Marika je její matka a té je deset let :) Ajku jsme kupovaly v listopadu 2010 a Mariku jsme kupovaly letos,den před vysvědčením (29.6.2011).Obě dvě jsou to Slezské noričky,moc hodné holky které miluju! Postupem času tady budou přibývatjejich fotky :) No..teď zase od koní ke mě :D Je mi 13,bydlím na Moravě v jedné moc malé vesničce - opravdu malé,má necelých 250 obyvatel :D Ale já to tam miluju :) Kdyby jste na mě měly nějakou otázku,tak do komentů =)

BIG EDIT [25. 9. 2015]

Tak, vznik blogu víte, to jak jsem tu byla a nebyla taky víte, a můžete zjistit náhledem do archivu. Koní i let mi přibylo, rozum snad také :) Po r. 2011 jsem se na to tady vykašlala kvůli koním, přibyla mi do stáda na chvíli jedna slepá kobylka o kterou bylo potřeba pečovat, no teď si dokážu zorganizovat život a nakonbinovat ho jak s koňmi, tak se školou, přítelem, blogem, rodinou a koníčky. Od roku 2013 jsem vege vege vege vegeeeee :)

Vše je hotovo?Blbost :D

30. července 2011 v 15:26 | Aika* |  Deníček
Že bych už měla všechno hotovo?Rubriky,menu,layout,rozcetníky,toplist..A ještě udělám popisky a fakt hotovo :D jsem dobrá.. :D :) Možná dneska už začnu přidávat články ale uvidíme :) Jsem celkem i ráda že jsem to tady rozjela =)Ti co ho znaly už na něj zapoměly a teď ho chci zase připomenout :D :)
Co říkáte na blog?:)

Layout č.1

30. července 2011 v 15:19 | Aika* |  Layouty blogu
Tak,tento layout tady bude do té doby,dokud neudělám nějaký normální nebo si někde neobjednám :o) Je celkem dost hrozný ale je jenom přechodný :o)

-Spokojenost:85%
-Doba trvání:asi tak 30minut
-Datum vytvoření:30.7.2011
-Náhled:TADY
-Grafik:Aika* - já :)

KONĚ

30. července 2011 v 14:52 | Aika* |  Ostatní
KONĚ

Photoshooty -Fotky koní
Kusovky koní -Povedené fotky koní
Pro koňáky -Rady,tipy na trénování atd.
Vybavení na koně -Sedla,uzdečky,ohlávky..

Ahoj :o)

30. července 2011 v 0:09 | Aika*
Ahoj ahoj...jsem Leela.. :) Proč píšu?Chci to tady znova rozjet.A proč?Protože mi někdo ukradl x blogů a nechci si zakládat další :( Můj poslední blog byl normal.blog.cz :// Prostě od zítřka to tady rozjedu :) Smažu všechny rubriky ale články ne,to bych nesmazala ani do vánoc :D,potom udělám dess atd. Nechápu lidi co mažou blogy :( a to byl už 5!
..No,jen tak prostě čekejte radikální změnu..Blog bude o mě,koních,grafice a mích dvou slečnách - Ajce a Marice,jsou to kobylky :) Zítra (teoreticky dneska) napíšu =)
Ahoj =)